ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő repülőtéri transzfert kínáló cégcsoportja, amely a legnagyobb légitársaságok utasait szolgálja ki. Csatlakozz fiatalos, lendületes csapatukhoz az alábbi pozícióba:

A pozíció napi 6 órás, vagy 8 órás munkarendben is betölthető!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akár aktív tanulmányok folytatása mellett is végezhető munka!

Feladatok:
  • E-mailek feldolgozása,
  • Kommunikáció az utasokkal e-mailben valamint telefonon,
  • Reklamációkezelés e-mailben,
  • Partnerek tájékoztatása a következő napi utasok listájáról,
  • Módosítások/ törlések adminisztrálása,
  • Menetrendek szerkesztése,
  • Egyéb adminisztrációs és operációs munkák.

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK, vagy 1-2 év tapasztalat ügyfélszolgálati munkakörben,
  • Aktív magabiztos – legalább középszintű – angol nyelvtudás szóban és írásban (külföldi utasokkal való kommunikációhoz),
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek (Word, Excel).

Előnyök:

  • Ügyfélszolgálati, ügyfélkezelési munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés,
  • Egy fiatalos, közvetlen csapat tagja lehetsz,
  • Iskola mellett részmunkaidőben is végezhető feladatok,
  • Az iroda tömegközlekedéssel is kiválóan megközelíthető,
  • Lehetőséged van az angol nyelv mindennapi használatára.

Munkarend: IRODAI MUNKAVÉGZÉS Hétfőtől péntekig + havi 2 hétvégén napi 2-3 óra munkavégzés OTTHONRÓL - természetesen plusz kifizetés ellenében.

6 órás munkarend: 11:00-17:00

8 órás munkarend: 9:00-17:00

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület (Batthyány utca)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod bérigényed megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Megbízónk fő profilja taneszközök, oktatási anyagok, iskolai felszerelések forgalmazása és szoftverfejlesztés - iskolák, óvodák, valamint bölcsődék részére. Csapatukba keresünk most bővülés miatt új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Partnerünk, az EuroSolid Zrt. mérnöki irodája másfél évtizede foglalkozik műszaki és gyártástechnológiai szoftverek általi folyamat-optimalizálással, ügyfél-támogatással, fő termékük a SOLIDWORKS. A cég 4 fős Ügyfélcentrumának szerepköre az Értékesítési csapat támogatása lead-ek generálásával, hideghívásokkal, promok és ajánlatok kezelésével, oktatások szervezésével. E csapatuk szakmai megerősítése végett keresnek új kollégát az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 7 nap múlva