TOOLS MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Kecskemét

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Egy multinacionális cég leányvállalataként újonnan létrejött magyar tulajdonú, építőipari méréstechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó partnerünk bővülés és átszervezés miatt keres munkatársat egy - a cégen belül új -

pozíció betöltésére.
Feladatok:
  • Az értékesítők és viszonteladók műszaki és üzleti támogatása
  • Akciók és értékesítési kampányok szervezése
  • A kiemelt viszonteladók látogatása, új partnerek keresése, rendelések feldolgozása és rögzítése
  • Folyamatos kapcsolattartás, kommunikáció az anyacéggel angol nyelven
  • A logisztikai csapat támogatása, beszerzési feladatok ellátása
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év műszaki termékek értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office programok használatában való jártasság
Előnynek számít:
  • Építőipari méréstechnikai eszközök ismerete
  • Hasonló profilú cégnél szerzett tapasztalat
Amit a megbízó cég kínál:
  • Tapasztalattól függő bér megegyezés szerint
  • Havi, féléves és éves bónuszok
  • Céges autó korlátlan magánhasználatra is
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
Munkaidő:
  • Rugalmas; heti 1-2 nap iroda, 1-2 nap Home Office, 1-2 nap partnerlátogatás országosan
Munkavégzés helye:
  • Budapest 4. kerületi, Attila utcai iroda (heti 1-2 nap)
  • Országos partnerlátogatás
  • Kecskeméti Mártírok útjai telephely, melyet havi néhány alkalommal kell csak látogatni
Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?