KERESKEDELMI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Az elmúlt évek során partnerünk járműparkja jelentősen bővült és szeretnék, ha a cég kereskedelmi tevékenysége is hasonló fejlődésen menne keresztül.
Ezért keresnek fuvarozásban, logisztikában értékesítési tapasztalattal rendelkező új kollégát, aki korábbi szakmai tapasztalatát alkalmazva a családi vállalkozás tagja lesz

pozícióban.
Főbb feladatok, munkák:
  • Meglévő ügyfelekkel szoros kapcsolattartás és új partnerek felkeresése, továbbá fuvarozási és logisztikai igényeik felmérése, azok feldolgozása
  • Új értékesítési csatornák feltérképezése, üzemeltetése
  • Partnerlátogatások megszervezése, részvétel személyes tárgyalásokon és az ehhez tartozó adminisztráció elvégzése
  • Az új megkeresések rögzítése, ajánlatkérések kezelése és tenderkiírások begyűjtése
  • Ügyfél elégedettség mérése és információk visszacsatolása a cégvezetés felé
Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves logisztikai iparágban szerzett értékesítési tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv középfokú/kommunikációképes ismerete
  • Ügyfélorientált szemlélet, proaktív hozzáállás
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Meglévő kapcsolati háló
Amit a megbízó kínál:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Siker alapú bónusz
  • Céges autó, mobil, laptop
Munkavégzés helye:
  • Bábolna
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Szívesen lennél tagja egy piacvezető logisztikai vállalatnak, aki Európa vezető cross-border szolgáltatója? Fontos számodra egy stabil, hosszútávú karrier egy multinacionális környezetben? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ezt a pozíciót Neked találták ki! Partnerünk keresi legújabb munkatársát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban, aki olyan ismert márkákat forgalmaz, mint az Apple, Veritas, Fitbit, vagy Withings. 10 fős logisztikai csapatába keressük az új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva