PROJEKT MENEDZSER/ VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, lelkes, szakmailag fejlődni vágyó kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Önálló döntési körén belül műszaki szakterületen felmerülő rutinfeladatok megoldása
  • Műszaki tudományi, gazdálkodás- és szervezéstudományi szabályok, és eljárások alkalmazása
  • Műszaki dokumentációk megértése, feldolgozása, készítése
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Aktív projekt menedzsment (műszaki tartalmak, költségvetés és határidők követése terén)
  • Közvetlen vevői kapcsolattartás
  • Vevői igények képviselete a gyártásban, Gyártócég képviselete a vevőknél
  • Árajánlatok készítése, megrendelések kezelése
Amit Partnerünk elvár Tőled:
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Feladatok iránti erős felelősségtudat
  • Szakterületet támogató szoftverek és informatikai rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Műszaki szakterületekre való nyitottság
  • Szakmai fejlődésre affinitás
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Angol nyelvtudás (felsőfok/ tárgyalóképes szint)
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Egyéb juttatások
  • Családias és barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Megbízónk egy kanadai hátterű autóipari beszállító cégcsoport része, észak-magyarországi telephellyel. Csapatába keresünk új kollégát akár azonnali kezdéssel az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Megbízónk több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Csapatuk bővítésének céljából az alábbi pozícióba keressük új kollégájukat újpesti telephelyükre! Ha szereted a pörgést és tudsz emberekkel bánni, jól működő csapatot építeni, következetes vezető vagy, akkor náluk van a helyed!

A hirdetés lejár 26 nap múlva