MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (ELEKTROMOS TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a távközlési ágazat egyik vezető olasz vállalatcsoportjának szilárd alapjaira építkezett.
Leányvállalataival a világ 58 országában képviselteti magát.
Kaputelefonok, vezeték nélküli csengők, kürtök, LED-es világítástechnika termékeik értékesítésére

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (ELEKTROMOS TERÜLET)

munkatárssal bővülnek.
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Tartós partneri kapcsolatok építése és ápolása a magyarországi ügyfelekkel
  • Meglévő ügyfelek kiszolgálása, új partnerek felkutatása
  • Vevői igények felismerése
  • Vállalati termékek, megoldások megismertetése az ügyfelekkel, technikai tanácsadás
  • Kereskedelmi ajánlatok előkészítése, tárgyalások lebonyolítása
  • Jelentések és beszámolók készítése az olasz vezetőség részére
Szeretnék, ha rendelkeznél:
  • 1-2 év villamossági/elektromos/biztonságtechnikai termékek értékesítésében szerzett tapasztalattal
  • Kommunikációsképes angol nyelvtudással - szakmai anyagok megértése, külföldi vezetőséggel való kapcsolattartás miatt
  • B kategóriás jogosítvánnyal, utazási hajlandósággal
Miért érdemes őket választani?
  • Fix alapbér + havi mozgóbér cégforgalom alapján
  • Cafetéria
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Éves bónusz
  • Szakmai kiállításokon, belső képzéseken való részvétel
Munkavégzés helye:
  • Budapest 9. kerületi iroda
  • Országos ügyféllátogatások
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Megbízónk 1964 óta gyárt konzervipari termékeket, az idő alatt több ezer termék gyártási tapasztalata és receptúrája gyűlt össze. 2006. januártól 100%-ban magyar családi tulajdonban van. A mintegy 50 éves múlt mellett a legmodernebb technológia áll rendelkezésükre, mely képes a nagyüzemi méretű termelésre és lehetővé teszi a legkorszerűbb zárási (vákum) és hőkezelési (sterilizálás, pasztörizálás) technológiák alkalmazását. Büszkék arra, hogy munkatársaik legnagyobb része több évtizede a cégnél dolgozik és mindent tudnak a konzervgyártásról, azaz, hogy miből, hogyan lehet és kell minőségi, egészséges élelmiszert készíteni. Jelenleg bővítés miatt keressük értékesítési csapatuk legújabb 2 tagját.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Vas megye

Ügyfelünk 1991-ben kezdte működését prémium kategóriás ipari szerelvények és síktömítések forgalmazásával. Az elmúlt évek során forgalmazott termékkörük nagymértékben bővült, jelentős piaci részesedést szereztek a csővezetéki kompenzátorok, ipari szigeteléstechnika, technológiai szűrés és mágneses elvű szintszabályzás területén is. Értékesítői csapatukba új kollégát keresünk az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Megbízónk hegesztő- és plazmavágó berendezések, autogéntechnikai eszközök forgalmazásával, valamint hegesztőgépek szervizelésével és időszakos karbantartásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat. Bővítés céljából keresünk számukra új munkatársat a következő pozícióba: