BOLTI ELADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A magyarországi piacon nemrég megjelent, azonban máris nagy népszerűségnek örvendő, spanyol márkát képviselő Partnercégünk ruházati üzletébe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BOLTI ELADÓ
Leendő feladataid:
  • Vásárlók előzékeny és kedves kiszolgálása
  • Árukészlet napi szintű kezelése, eladótér és raktár rendben tartás
  • Rendelések leadása, áru átvétel
  • Termékek rendezett kihelyezése
  • Gyors és pontos pénztári munka, kassza kezelés
Ezekben ismerj magadra:
  • Szeretsz a vásárlókkal foglalkozni, kedves és segítőkész személyiség vagy
  • Fontos számodra, hogy lehetőséged legyen a fejlődésre
  • Igényes vagy a munkádra, és proaktívan állsz hozzá a feladatokhoz
  • Pozitív személyiségeddel szívesen képviselnél egy minőségi ruhamárkát
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Korábbi releváns szakmai tapasztalat
  • Szakképzettség
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés (nettó 190.000-203.000 Forint)
  • Bejárási támogatás
  • Emberközpontú vezetők, és összetartó csapat
  • Dolgozói kedvezmények
  • Munkaidő alatt ingyenes kávé, tea és víz fogyasztás
  • A távolság ne legyen probléma: a munkavégzés helye Budapestről induló tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető
Munkaidő: hétfőtől vasárnapig 8.30-20.00. (4 napos munkahét)

Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi (Auchan áruházban található üzlet)

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Tolna megye

Ügyfelünk egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, mely a világ 12 országában jelen van, központja pedig Franciaországban található. A cégcsoport szekszárdi csapata bővül, így támogatásukra, 23 fős kereskedelmi csapatuk élére keresünk az alábbi pozícióba új kollégát:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk, egy dinamikusan fejlődő cég. Céljuk, hogy az építőipari tervezés, a kivitelezés és az ehhez szükséges termékek forgalmazásának összekapcsolásával minél magasabb színvonalon állhassanak jelenlegi és jövőbeli ügyfeleik, vásárlóik rendelkezésére. Fiatalos és pörgős csapatukba keresünk most új munkatársat, az alábbi munkakörbe azonnali kezdéssel:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon. Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 25 nap múlva