TERMÉKTÁMOGATÓ MÉRNÖK (TERVEZŐ SZOFTVERHEZ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk, az Eurosolid Zrt. az egyik legkedveltebb CAD rendszer, a SOLIDWORKS vezető viszonteladója Magyarországon.

Náluk a helyed, ha igazi szakmai csapatban szeretnél dolgozni, amelyik mindent megtesz a közös cél eléréséért és ehhez Te is teljes gőzzel oda tudod tenni magad!

Gépipari tervező és gyártástechnológiai szoftvereik támogatásához keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

TERMÉKTÁMOGATÓ MÉRNÖK (tervező szoftverhez)

Feladatok:

  • Sales-támogatás, bemutatók tartása az érdeklődőknek, ügyfeleknek,
  • Ügyféltámogatás, ügyféloktatások,
  • Támogatói teendők (telefonon, írásban, online, személyesen) elvégzése,
  • Rendszeres és ad-hoc adminisztráció elvégzése,
  • Marketing-, oktatási-, belső folyamat anyagok elkészítésében való részvétel,
  • A fenti feladatokhoz szükséges tudás aktív fejlesztése.

Elvárások:

  • Min. technikusi végzettség és 1-3 év tapasztalat gépészeti/villamosipari/mechatronikai/tervezői területen VAGY mérnöki végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Tudj kommunikálni angolul legalább középfokon (képzésekhez, nemzetközi meetingekhez),
  • Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal - ügyfél-látogatásokhoz céges pool car biztosított.

Előnyök:

  • Ha jól ismered az AutoCAD-et (több éves munkatapasztalat),
  • Dolgoztál már BOM listákkal.

Amit a cég kínál:

  • Szakmai tapasztalatodhoz illeszkedő bérezés,
  • Megadunk minden támogatást, hogy jól végezhesd a munkádat,
  • Nem zárunk szigorú keretek közé annak érdekében, hogy jól teljesíts,
  • Mi is türelmesek leszünk,
  • A vezetőség empatikus és támogató,
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatban dolgozhatsz versenyképes fizetéssel,
  • A sikereinket együtt ünnepeljük meg és közös programokon engedjük ki a fáradt gőzt.
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (Kopaszi-gát környéke).

Munkarend: Hétfőtől péntekig, a Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd, ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ha érzel magadban kellő motivációt és elhivatottságot, pályakezdőként is jelentkezhetsz! Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk nemzetközi gyártócég, akik főként kertépítésben, újrahasznosításban és bioenergiaszektorban használt munkagépek gyártásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkoznak. Magyarországi, családias csapatuk bővítése céljából keresnek akár pályakezdő, de mindenképpen műszaki affinitással rendelkező agilis kollégát.