SENIOR KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy családias légkörű kisvállalat. Fő profilja különféle munkavédelmi eszközök és logisztikai segédanyagok nagykereskedelme, valamint márkaképviselete.

Pesterzsébeti irodájuk 3 fős csapatába keresünk most
kereskedelemben jártas munkatársat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A cég kereskedelmi folyamatainak komplex kezelése, támogatása
  • A vevői, illetve beszállítói megrendelések zökkenőmentes teljesítésének biztosítása: beérkező rendelések feldolgozása és visszaigazolása, termékek beszerzése és készletfigyelés
  • Telefonon és írásban történő folyamatos kapcsolattartás a cég belföldi és külföldi partnereivel, hívások és e-mailek kezelése
  • Ügyviteli rendszer kezelése: megrendelések, kiszállítások, bevételezések rögzítése, számlák előkészítése, nyilvántartások kezelése
  • Excel alapú elemzések, kimutatások, statisztikák professzionális szintű elkészítése és ellenőrzése
  • Ügyfelek tájékoztatása a cég által forgalmazott termékekről, egyeztetéseken és értekezleteken való részvétel
  • Prospektusok, árlisták aktualizálása, folyamatos feltöltése, karbantartása
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása
Amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

  • 3-5 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat: preferáltan nagykereskedelemben, kisvállalati szektorban
  • Ms Office, különösen az Excel program professzionális, magas szintű ismerete - képletek, függvények magabiztos ismerete alapfeltétel
  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
  • Angol nyelv középfokú ismerete, főként írásban előnyt jelent
  • Logikus, komplex gondolkodásmód - az összetett feladatok megoldására
  • Erős kommunikációs készség - telefonon is
  • Határozottság és önállóság
Amit a cég kínál Számodra:

  • Kiemelkedő, tapasztalathoz illeszkedő havi alapbér
  • Angol nyelvtanulási lehetőség: heti 2 alkalommal oktatás biztosított
  • Home office lehetőség (heti 1 nap)
  • Mobiltelefon korlátlan beszélgetéssel
  • Laptop
  • Támogató vezetői hozzáállás
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy sokrétű, változatos munkakörben
Munkaidő: teljes munkaidő, Hétfő-Péntek, 8:30-17:00

Munkavégzés helye: Budapest, 20. kerület (Pesterzsébet), Kapitánypuszta út 4.

Jelentkezz szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk speciális mérési megoldások szállítója, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás– fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területeken. Keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk Európa piacvezető állatfelszerelés és állateledel áruházlánca, összesen 55 üzlettel az országban. Széles termékkínálatuk, munkatársaik kiemelkedő szaktudása és állatszeretete Magyarországon is a siker záloga, mely egyben biztos munkahelyet, barátságos munkahelyi légkört is nyújt. Amennyiben szeretne tagja lenni egy sikeres, összetartó csapatnak, akkor van egy kihagyhatatlan állásajánlatunk a számára. Csatlakozzon csapatukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Being Europe’s market-leader pet food and equipment chain, our Partner operates with 55 stores in Hungary. Thanks to their wide range of high-quality products and the professional knowledge of their colleagues contribute to their successful carrier in Hungary, providing their team with solid background and friendly ambiance at the workplace. If you want to be part of an efficient, coherent and helpful team, we have a great job offer for you to check! Let’s join their team in the following position

A hirdetés lejár 2 nap múlva