FRONTEND SZOFTVERFEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk 20 éve stabil szereplője a szoftverpiacnak. Döntően a gyártásban és üzleti folyamatokban kiválóan alkalmazható, a nemzetközi nagyvállalatok igényeire szabott, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozik.
Bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba szakembert:

Főbb feladataid lesznek:
  • Gyártástámogató, termeléskövető és üzleti folyamatokat támogató rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • Új technológiák felkutatása és alkalmazása a gyakorlatban
Pozíció betöltéséhez szükséges lesz:
  • Nappali tagozatú felsőfokú szakirányú végzettség (programtervező, mérnök vagy gazdasági informatikus szakon szerzett Bsc vagy Msc)
  • Webfejlesztés ismerete (Angular, jQuery)
  • ASP.NET, C#, CSS, HTML, Javascript, TypeScript nyelv ismerete
  • Angol nyelvismeret (középfok/kommunikációképes szint)
  • Összehangolt és erős csapatmunkára való készség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • GIT, JIRA, MS SQL, Transact-SQL és SQL nyelv ismerete
Amit Megbízónk nyújtani tud:
  • Legmodernebb eszközök és technológiák használata
  • Folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern, kellemes munkakörnyezet
  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Cafetéria juttatások
  • Munkába járási támogatás, ingyen parkolás és bicikli tároló
  • Céges telefon, laptop és mellette két monitor
Munkavégzés helye: Jászberény

Kattints és küldd el nekünk az önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 48 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Megbízónk 20 éve stabil szereplője a szoftverpiacnak. Döntően a gyártásban és üzleti folyamatokban kiválóan alkalmazható, a nemzetközi nagyvállalatok igényeire szabott, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk több, mint két évtizede van jelen a piacon, komplex profiljukat érintve az IT infrastruktúrához kötődő teljes szolgáltatási palettát kínálják partnereik számára, legyen az eszközszállítás, oktatás, tanácsadás, tervezés, fejlesztés, implementáció és üzemeltetés. Bővülő csapatukba keressük most az új kollégát az alábbi pozícióba: