EHS MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Munka-, Tűzvédelem

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Amennyiben az EHS terület mindig is kiemelt fontosságú volt az Ön számára?
Végre szeretne egy olyan céghez csatlakozni, ahol felismerték ennek kiemelt fontosságát?
Nagyon sok ötlete lenne, de jelenlegi helyén nem engedik, hogy szakmailag kibontakozzon?

Ne keressen tovább, mert megtalálta azt a lehetőség, ahol minden szakmai elképzelését megvalósíthatja.

Megbízónk 30 éves múltra visszatekintő skandináv tulajdonú vállalat, akik Európa és a Közel-Kelet 11 országában vannak jelen.

Fő tevékenységük: Vasbeton szerkezetek tervezése, előregyártása és építése, projektek teljes körű generálkivitelezése, ipari padlók építése, bonyolult, vegyes, előre gyártott és monolit vasbeton szerkezetek kombinációja.

Jelenleg EHS csapatuk legújabb tagját keresik az alábbi pozícióba:

EHS MÉRNÖK
Feladatok:
  • Munkavédelmi-, Tűzvédelmi és Környezetvédelmi szaktevékenységekben való közreműködések,
  • Auditokon való aktív részvétel,
  • Munka-, tűz- és környezetvédelmi tájékoztatók megtartása, képzések szervezése a munkavállalóink számára,
  • Munkaterületeken alkalmazott gépek, berendezések rendszeres ellenőrzése munka-, tűz- és környezetvédelmi szempontból,
  • Munkahelyi kockázatértékelés, munka- és tűzvédelmi szabályzat, egyéb dokumentumok ellenőrzése, frissítése,
  • Munkahelyi balesetek kivizsgálásában való segédkezés,
  • Munka- és tűzvédelmi oktatások lebonyolítása,
  • Partnerekkel való kapcsolattartás,
  • Társosztályokkal való aktív közreműködés.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki vagy gazdasági végzettség,
  • Min. 3 éves tapasztalat munkavédelmi területen műszaki vagy építőipari vállalatnál,
  • Angol stabil kommunikációs nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen).
Előnyök:
  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat,
  • Munkavédelmi területen szerzett képesítés.
Amit megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Vállalati eredményességtől függő bónuszok: 13. havi fizetés, projekt- és időszakos vállalati bónuszok,
  • Szakmai fejlődési lehetőség komplex projekteken,
  • Céges számítógép és mobiltelefon,
  • Magán egészség-, személy- és életbiztosítás.
Munkavégzés helyszíne: Hódmezővásárhely

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8:00 és 16:30 között

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!