LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szigetszentmiklósi partnerünk, minőségi szárazföldi, légi és tengeri szállítmányozási megoldásokat kínál globálisan. Csapatukba keresünk tapasztalt munkatársat

pozícióba változatos logisztikai feladatok ellátására.
A megbízó cégnél a feladataid a következők lesznek:
  • Kiállítások, rendezvények, költöztetések és nehézgépes projektek koordinálása és fuvarszervezés
  • Az ügyfelek részére ajánlatok elkészítése és ezek utókövetése
  • A megbízások lebonyolításának koordinálása
  • Számlázási feladatok ellátása, bejövő költségszámlák jogosítása, adminisztráció
  • A felmerülő reklamációk kezelése
  • Aktív kapcsolattartás a társosztályokkal és az alvállalkozókkal angol nyelven is
Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:
  • Logisztikai végzettség
  • Minimum 1 év légi vagy tengeri szállítmányozásban és fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Jó szervezőkészség, megbízhatóság, felelősségteljesség, pontosság, precizitás
Előnynek számít:
  • Saját gépjármű
  • Német nyelvtudás
  • Rugalmasság
Amit partnerünk kínál:
  • Tapasztalattól függő fix alapbér megbeszélés szerint
  • Cafeteria, kilométer elszámolás
  • Heti 1-2 nap Home Office lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Két helyszínen: Szigetszentmiklós Prologis Park és Budapest X. kerület
Munkaidő:
  • H-P 8:00-16:30 vagy 8:30- 17:00
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Országos

Szeretsz úton lenni? Partnerünk kitűnő állapotú eszközparkja kényelmes munkakörülményeket biztosít leendő munkatársai számára. Tapasztalt és megbízható kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk Európa vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatai közé tartozik. 500 éves múlttal rendelkezik és közel 7400 munkatársával és 170 saját tulajdonú telephelyével a közúti, légi és tengeri szállítmányozással egyaránt foglalkozik. Jelenleg csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba. Pályakezdők és tapaszalt kollégák jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk a világ egyik vezető multinacionális vállalata, mely számos szolgáltatása mellett innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Amennyiben szívesen támogatnád a cég szállítmányozási tevékenységét, tagja lennél egy kiemelkedő szakembergárdának, JELENTKEZZ! Bővülő szakértői csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 60 nap múlva