MUNKAÜGYI ÉS PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, a Budaval Zrt. egy hazai tulajdonú, dinamikusan növekvő, exportorientált vállalat.
Fő tevékenységük a nyomdai feldolgozásra alkalmas öntapadó papír és fólia alapanyagok gyártása.

Csapatukba keresünk új munkatársat

PÉNZÜGYI ÉS MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • Kapcsolattartás a külső bérszámfejtő céggel: adatszolgáltatás, eseti munkaügyi kérdések megválaszolása, bérszámfejtett adatok ellenőrzése
  • Belső munkaügyi nyilvántartások vezetése: munkaidő, szabadságok/pihenőnapok, túlórák, munkába járási támogatások
  • Ki- és belépőkkel kapcsolatos teljes adminisztráció (munkaszerződés, munkaügyi tájékoztató, ki és bejelentőlapok ÁNYK-ban való kitöltése, stb.)
  • Táppénzes papírok kezelése
  • Cafeteria rendszer működtetése
  • Alkalmazottak munkaügyi kérdéseinek/kérdéseinek kezelése
  • Bérfeladás könyvelése az integrált rendszerben
  • Napi átutalások előkészítése, felrögzítése
  • Bankszámla-kivonatok könyvelése, árfolyam-különbözetek könyvelése
  • Vevő és szállító folyószámlák könyvelése, összepontozása
  • Banki adatszolgáltatásban való közreműködés
  • Leányvállalatokkal kapcsolatos pénzügyek kezelése
  • Közreműködés a KSH statisztikák kitöltésében és az év végi zárási feladatokban
Elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete (Microsoft Dynamics Axapta / SAP)
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Naprakész munkaügyi és adózási ismeretek
  • Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés
Előny:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Microsoft Dynamics Axapta gyakorlat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Stabil munkahely, kiváló munkahelyi légkör
  • Laptop és mobiltelefon magánhasználatra is
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk a világ egyik vezető multinacionális vállalata, mely számos szolgáltatása mellett innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Amennyiben szívesen támogatnád a cég logisztikai és számlázási tevékenységét, tagja lennél egy kiemelkedő szakembergárdának, JELENTKEZZ!

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Partnerünk 100% magyar tulajdonban lévő, elektronikai iparban tevékenykedő vállalkozás, akik most pénzügyi ügyintézési feladatok ellátására keresnek ambiciózus munkatársat. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 8 nap múlva