QUALITY PROJECT LEAD

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az 1990-es években alapították hazánkban a jelenleg közel 1600 fővel működő gyáregységüket Kelet - Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket.

A termelés mellett termékfejlesztéssel is foglalkoznak, amely magában foglal a tervezéstől az új típusok piaci bevezetéséig minden tevékenységet.

A fenntartható mobilitás kérdésére adnak választ és számos megoldással rendelkeznek, amivel ezt a célt el tudják érni.

Egy izgalmas, Magyarországon teljesen új pozícióba, a cég BŐVÜLŐ quality csapatába keresünk most új munkatársat:

Feladatok:

  • Részvétel a minőségirányítási rendszer fejlesztésében,
  • Minőségbiztosítási tevékenységek tervezése és nyomon követése,
  • Induló projekteknél a projekt budget és időterv elkészítése,
  • Minőségi terv készítése a megrendelői igényeknek megfelelően,
  • Folyamatos, napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal (sales, beszerzés, logisztika, fejlesztés, ipari mérnökség),
  • Hibaelemzés, problémamegoldás, korrekciós és megelőző intézkedések végrehajtása, ezen hatékonyság szisztematikus módszerekkel történő elemzése,
  • Vevői, gyártásközi és beszállítói igények kezelése és közvetlen kapcsolattartás az érintettekkel,
  • Belső és vevői auditok támogatása, előkészítése,
  • Aktív részvétel PFMEA, CP és 8D jelentések elkészítésében,
  • Aktív részvétel az APQP és PPAP elkészítésében,
  • Felelős a minőségi workshopokért, a műszaki megbeszélésekért, a megelőző minőségtervezésért,
  • A folyamatoptimalizáláshoz elemzések, dokumentációk készítése,
  • Részvétel a változásmenedzsment folyamatban.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség MŰSZAKI vagy MÉRNÖKI területen,
  • Min. 5 év minőségbiztosítási területen szerzett szakmai tapasztalat gyártócégnél,
  • Projektmenedzsment tapasztalat,
  • Folyékony szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Asszertív kommunikációs képesség,
  • Elemzői és stratégiai gondolkodásmód.
Előnyök:
  • Minőségirányítási eszközökkel kapcsolatos tapasztalat (pl. APQP, FMEA, A3 jelentés, Process Audit),
  • IATF16949, ISO 9001 ismerete,
  • Nemzetközi szakmai tapasztalat,
  • Német nyelvtudás,
  • Utazási hajlandóság.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés, teljesítményhez igazodó bónusz,
  • Cafeteria,
  • Home Office lehetőség,
  • Továbbképzési program, nyelvtanfolyamok,
  • Stabil céges háttér és hosszú távú munkalehetőség,
  • Kihívásokkal teli magas szintű szakmai tevékenység egy nemzetközi vállalatnál,
  • Részvétel nemzetközi projektekben,
  • Iskolakezdési támogatás,
  • Céges óvoda lehetőség biztosítása.
Munkavégzés helye: Eger

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8.00 órától - 17.00 óráig.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!