ELEKTRONIKAI FEJLESZTŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk belföldi tulajdonú, független vállalkozásként 39 éve tevékenykedik sikeresen az ipari automatizálás különböző területein.

Tevékenységük kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére.

Megnövekedett belföldi és exportmegrendeléseink teljesítésére, Pécs központi munkavégzési hellyel új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • A rendszerelemek és a komplett rendszerek fejlesztése, prototípusok gyártása, ipari automatizálási ismeretek,
  • A berendezések összeállítása és tesztelése,
  • A technológia szabályozását és működtetését biztosító vezérlőelektronika fejlesztése,
  • Vevőkkel, beszállítókkal és társosztályokkal való együttműködés,
  • A műszaki technológiák fejlődésének, a versenytársak eredményeinek folyamatos nyomon követése,
  • Szoftverfejlesztés.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, VAGY elektronikai nyák tervezésében/mikrokontrollerek programozásában szerzett tapasztalat,
  • Erős középfokú angol VAGY német nyelvtudás,
  • Széleskörű elektronikai, kapcsolás és hajtástechnikai ismeretek; innovatív adottságok,
  • Tervezési és programozási ismeretek,
  • Műszaki érzék, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Önállóság, ambíciók, fejlődési hajlam, elhivatottság; eredménycentrikus szemlélet,
  • Csapatmunkára való alkalmasság.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet,
  • Hidrogéntechnológiákban való jártasság megszerzése - egy új iparág születésében való részvételi lehetőség!
  • Rendszeres külföldi és hazai tréningek,
  • Változatos és önálló munka,
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú karrierlehetőség,
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való részvétel.

Munkavégzés helye: Pécs.

Irodai munkarend: Hétfőtől péntekig 8 órában + 1 óra ebédszünet.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk egy multinacionális vállalat, aki az autóipari komfort termékek nemzetközi piacán piacvezetőnek számít. Ha legalább két éves hardverfejlesztői tapasztalatod van, jelentkezz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva