JUNIOR FULLSTACK .NET FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Deepblue System Kft. pénzügyi és ügyviteli területre fejleszt szoftveres megoldásokat ügyfeleinek.

munkatársat

keresünk most csapatukba, aki részt venne modern
technológiai alapokra helyezett projektben.

Főbb feladatok:
  • Megtervezett szoftvermegoldások fejlesztése
  • Új technológiák használata (.NET.ASP Webapp, .NET Core, .NET MVC, konténerizáció, microservices, MS SQL szerver)
  • Jó minőségű, szabványos kód írása
  • Fejlesztői tesztelés,
  • Hibajavításokban való részvétel
Amit megbízónk elvár:
  • Legalább 3 hónap tapasztalat valamilyen .NET fejlesztői területen (Pl.: NET 4.6+, ASP.NET MVC, vagy .NET Core)
  • Legalább 3 hónap gyakorlati tapasztalat (HTML 5, CSS, Bootsrap)
  • MS Visual Studio keretrendszer ismerete
  • MSSQL ismeret
  • Napi egyeztetések és feladatkosztások mentén történő önálló munkavégzés
  • Dokumentációs készség
Előnyt jelent:
  • Fejlesztési területen szerzett, megszerzés alatti minősítés, kiemeltebb iskolai végzettség.
  • Git, JIRA, Scrum alapismeretek
  • Alap ismeretek MS Teams és egyéb videokonferenciás platformokon
  • Szakmai angol nyelvtudás, legalább olvasási szinten
Amit kínálnak:
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Munkaeszközök biztosítása
  • Home office lehetőség
  • Szép Kártya
  • Budapest VI. kerületi belvárosi iroda, utazási támogatás, jól felszerelt konyha, korlátlan tea és kávé fogyasztási lehetőség
  • Izgalmas, komplex projektek
  • Tréningek támogatási lehetősége
  • Angol nyelvtanfolyam
  • Fejlődési lehetőség
  • Jól dokumentált projektek (funkcionális követelmények, feladatkövetés, stb…)
Munkaidő, heti óraszám:
  • 40 óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest VI. kerület (Iroda)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát projekt referenciával kiegészítve (amennyiben már rendelkezik ilyennel) a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) - FULL REMOTE munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 83 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Our partner is a steadily growing AAA-rated company. They sell short-term holidays to 15 countries, providing their customers with the best travel experiences at the best possible price. The core and spirit of their business is Scandinavian based, while their main offices are based in Switzerland and Hungary. Their office in Budapest houses their excellent teams of purchasers and IT-personel, consisting of people from more than 6 different countries, generating an exciting and progressive work environment. They strive for excellence, keeping the entrepreneurial spirit alive by striking top-notch hotel deals, building great and long-lasting partnerships, in order to reach their goal by providing their customers with the best travel experiences at the best price! They are looking for her/his future SENIOR FULLSTACK DEVELOPER.

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat. Fő felelőssége: A Frontend fejlesztő felelős a meglévő termékek felhasználói felületének fejlesztésére irányuló javaslatok kidolgozásáért, új termékek fejlesztéséért, valamint a meglévő hibák javításáért.

A hirdetés lejár 24 nap múlva