SZOFTVERTESZTELŐ TESZTMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat.

Csapatukba keresnek szakembert az alábbi pozícióba:

Fő feladatok
  • Készülék- és modulszintű tesztelés
  • Felhasználói szoftver manuális tesztelése
  • Tesztesetek írása
  • Tesztek végrehajtása és dokumentálása
  • Tesztelés során talált hibák rögzítése és visszaellenőrzése
  • Egyeztetés és aktív kommunikáció a fejlesztőkkel
Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos írásbeli angol nyelvtudás
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására
  • Rugalmas hozzáállás, analitikus szemléletmód
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés
Előnyök
  • Szóbeli angol nyelvtudás
  • Verziókövető rendszer ismerete
  • HW ismeret
  • Szoftvertesztelői tapasztalat
Amit cégünk kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Változatos feladatok
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.