MŰSZAKOS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként
gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik.
Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni vágyó munkatársát

pozícióba.
Főbb feladatok:

  • Üzemben keletkező hibák elhárítása
  • Csőszerelői feladatok ellátása
  • Szivattyúk, gépek javítása, cseréje
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése
  • Termelő berendezések állapotának ellenőrzése, szükséges esetén javítások elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Géplakatos/Csőszerelő végzettség
  • Tapasztalat nem szükséges, pályakezdőket is szívesen várunk!
Ami előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás
  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre
Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Munkásszálló lehetőség 2 ágyas szóbákkal
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség angol tanulásra
  • Családias légkör és egy jó hangulatú, támogató csapat
Munkavégzés helye:  Budapest, 9 kerület, Kén utca 5.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Szeretne egy környezettudatos vállalat tagja lenni? Speciális nyomdai gépek karbantartásával foglalkozni? Ha a válasz igen, jelentkezzen Partnerünk csapatához! Ha felelősségteljes a munkavégzése és egy megbízható munkahelyet keres, Ön az ideális munkatárs! Budapesten, a X. kerületben, tömegközlekedéssel, biciklivel, autóval is jól megközelíthető helyen található.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk kereskedelmi üzletláncok, saját fejlesztésű pc alapú kassza és készletvezető rendszerekkel foglalkozik. Budapesti support csapatukba keresünk teljes munkaidőbe új munkatársat rendszereik szervizelésére, ami történhet az ügyfeleik telephelyén, illetve a budapesti irodában. Az alábbi pozícióba várjuk jelentkezésedet:

A hirdetés lejár 14 nap múlva