PROJEKTMÉRNÖK (MŰANYAGIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője az autóipar, gyógyászati ipar, fogyasztási cikk ipar által felhasznált dekorációs műanyagok tervezésében és előállításában. Több, mint 100 év szakértelmével és három kontinens négy országában lévő gyáregységeivel ezen piaci szegmens egyik legfejlettebb vállalata.

Projekt csapatukba keressük most az új kollégát

PROJEKTMÉRNÖK

pozícióba.
Feladatok:
  • Ajánlatkérések feldolgozása, dokumentálása, árajánlatok készítése és kiküldése
  • Áralkulációk, beruházási tervek és utókalkulációk készítése
  • Projekt csapatok szervezése, munkájuk koordinálása
  • Gyártási folyamatok, anyagmozgás tervezése
  • Új projektek bevezetése, nyomon követése szériába átadásig, utána a definiált KPI-ok követése
  • Termékek jóváhagyási folyamatának és a dokumentáció készítésének koordinálása, nyomon követése
  • Mérnöki változtatások bevezetése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 4-5 év releváns tapasztalat gyártó környezetben, műszaki profilú cégnél
  • Jó műszaki érzék, LEAN ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precíz, megbízható munkavégzés, minőségre törekvés
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Előny:
  • Autó- vagy műanyagipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Amit ügyfelünk kínál számodra:
  • Tapasztalatodhoz illeszkedő bércsomag (alapbér + Szép kártya + bejárás támogatás)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: laptop, mobiltelefon
  • Vállalati rendezvények, közös élmények
  • Támogatás szakmai fejlődésedben és képességeid kiaknázásában
Munkavégzés helye:
  • Sopron
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet frissített magyar és angol nyelvű önéletrajzod benyújtásával várjuk jelentkezésedet!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 44 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd, ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ha érzel magadban kellő motivációt és elhivatottságot, pályakezdőként is jelentkezhetsz! Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 29 nap múlva

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Most fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva