GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Gépkezelőként új kihívásokat keres?
Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni.

Tőkeerős cég, ide érdemes váltani!

Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

Feladatok:

  • Alumínium fólia gyártását biztosító modern hengerállványgép kezelése,
  • Munka és támhenger rendszeres cseréjének elvégzése,
  • Technológiai és munkautasítások szerinti munkavégzés,
  • Hengerlési olaj szűrőállomás felügyelete és olajgondozással kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • Vizuális ellenőrzés, mérőeszközös mérések végrehajtása,
  • Berendezés karbantartásában való részvétel,
  • Berendezés és a munkaterület tisztán tartása az előírásoknak megfelelően,
  • Üzemzavarok felismerése, gépmeghibásodás jelentése,
  • Adatrögzítés, dokumentálás.

Követelmények:

  • Minimum szakiskolai végzettség,
  • Termelésben –preferáltan fémipari vállalatnál - szerzett minimum 3 év, lehetőleg gépkezelői szakmai tapasztalat,
  • Többműszakos munkarend vállalása,
  • Önálló munkavégzés,
  • Megbízhatóság,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Műszaki érdeklődés.

Előnyök:

  • Műszaki középiskolai szakmai képzettség,
  • Gépbeállítói és gépkezelői tapasztalat,
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek,
  • Targoncavezetői és/vagy darukezelői jogosítvány.

Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria (már az első hónaptól),
  • Jelenléti bónusz,
  • Munkatárs ajánlói program,
  • Munkába járás támogatása,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Családias hangulat,
  • Induló beruházás, így a  rendszerek kialakításakor a cég számít a véleményedre, tapasztalatodra.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Tatabánya Ipari Park
  • Munkarend:Többműszakos, folyamatos 12 órás munkarend vállalása

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk a világ legnagyobb laboratóriumi hálózatának tagjaként, 34 éve független és akkreditált vizsgálólaboratóriumot üzemeltet. Budapesti, csepeli laboratóriumuk bővítése miatt, levegő minőségi (emisszió és immisszió) vizsgálatok elvégzésére keresnek munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Partnerünk egy bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Termékeivel mind a külső partnereket, mint a cégcsoport tagjait kiszolgálja. A budapesti központjukba, a gyártási csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 34 nap múlva