BÉRAUTÓ ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Külföld / Ausztria

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy amerikai franchise vállalat tevékenységét képviseli, rövidtávú autóbérbeadással foglalkozik. A Schwechat-i Vienna Airport-on 2019-től működő, ügyfélirodájukba
keresik új munkatársaikat

pozícióba.
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • A gépjárművek bérbeadási folyamatának lebonyolítása
  • Kiegészítő termékek és szolgáltatások értékesítése az ügyfelek részére
  • A bérbeadáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Gépjármű kiadás az ügyfelek részére
  • A gépjárművek visszavétele a bérleti időszak végén
  • Magas ügyfél elégedettség biztosítása
  • Reklamációk kezelése
Szeretnék ha rendelkeznél:
  • Középfokú végzettséggel
  • Középfokú angol és német nyelvtudással (ügyfélkörrel és a külföldi partnerekkel való személyes, írásbeli és telefonos kapcsolattartás miatt)
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • MS Office ismeretekkel
  • Kiváló kommunikációs készséggel
  • Vevőorientált hozzáállással
Előnyt jelent:
  • Egyéb nyelvtudás
  • Bármilyen közvetlen ügyfélforgalmi tapasztalat (értékesítés, hostess, vendéglátás, idegenforgalom, vevőszolgálat)
  • Minimális technikai ismeret (az autók működésének alapvető ismerete)
Juttatások:
  • Osztrák munkavállalói szerződés
  • Fix havi bér évente 14 alkalommal
  • Átmeneti szállás biztosítása
Munkavégzés helye:
  • Bécs - Schwechat-i Vienna Airport
Munkaidő:
  • 4 nap munka - 3 szabadnap!
  • 12 órás, váltott műszakban: 08:00-20:00, 20:00-08:00

Amennyiben érdekel a lehetőség várjuk frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Fontos számodra a rugalmas munkarend és az angol nyelv napi szintű használata? Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Rendelkezel értékesítői vénával? Szeretnéd karriered egy profi környezetben megalapozni? Olvass tovább, ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Marketing, PR, Média | Pest megye

Megbízónk 2007-ben alakult magyar mérnökiroda, amely komplex mérnöki és projektmenedzsment szolgáltatásokat biztosít elsősorban gyárak gépészeti, villamossági és automatikai fejlesztéséhez.