SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ egyik vezető optikai és optoelektronikai vállalata.
Gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére.
Mérőgépek karbantartására és kalibrálásra keresik új munkatársukat

pozícióba.
Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Koordináta mérőgépek kalibrálása és karbantartása, eseti javítások, mérőberendezések felújítása
  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Új mérőberendezések beüzemelése
  • Hibaanalízis, hibaelhárítás

Szeretnék ha rendelkeznél:
  • Középfokú mechatronikai, elektronikai végzettség
  • 1-2 év tapasztalat elektronikai karbantartás területén DE! Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadják
  • Gépészeti ismeretek
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás - szakmai anyagok, tréningek megértése, külföldi szervizes kollégákkal való együttműködés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (adminisztráció)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Gyakori utazások, lakóhelytől való hosszabb távollét vállalása

Amit a cég nyújt:
  • Versenyképes bérezés + napi díj jogosultság
  • Skoda Octavia céges autó - magánhasználatra is (üzemanyag kártya)
  • SZÉP kártya cafetéria
  • 100 km feletti távollét esetén szállás biztosítása, céges hitelkártya
  • 13. havi bérezés
  • Céges teljesítmény alapján bónusz
  • Rendszeres szakmai tréningek a német anyavállalatnál

Munkavégzés helye:
  • Országos szinten ügyfelek látogatása
  • Külföldi munkák (Ausztria, Szerbia, Macedónia)

Munkavégzés ideje:
  • Rugalmas - szerviz asszisztens kollégák beosztása szerint

Amennyiben érdekel a lehetőség, várjuk friss önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal. Bővülő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Partnerünk egy japán tulajdonú cég hazai leányvállalata, amely ipari hűtéstechnikával és kompresszorszervizzel foglalkozik. Csapata bővítéséhez keressük új munkatársát az alábbi pozícióba, ipari hűtőgépek és kompresszorok szerelésére.

A hirdetés lejár 7 nap múlva