CUKRÁSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Veresegyházán 20 éve működő Gombai Cukrászdánkba keressük
pályakezdő vagy gyakorlattal rendelkező munkatársakat
hosszútávra, akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

CUKRÁSZ
Feladatok:
  • Tészta poszt: különféle élesztős és leveles tészták, valamint különböző piskóták készítése
  • Töltő poszt: torták és sütemények töltése, kikészítése, különböző francia desszertek készítése
Elvárás:
  • Cukrász végzettség
  • Fejlődési, és tanulási hajlandóság
  • Csapatjátékos
Előny:
  • 1-3 év cukrászipari tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Átlag elérhető nettó bér 250-500.000.-Ft között, tapasztalat függvényében
  • 1 műszakos munkarend
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető munkahely
Munkavégzés helye:
  • Veresegyház (Pest megye), Volánbusszal elérhető

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

A hirdetés lejár 64 nap múlva

Szeretnél egy nagy múltú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk új csapattagot keres az alábbi pozícióba: