JUNIOR BERUHÁZÁSI MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk kereskedelmi területen tevékenykedő, dinamikusan növekvő, több országban jelenlévő nagyvállalat.
Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

A Te feladataid:
  • Beruházási és építési projektek előkészítésében, valamint kivitelezésében való aktív részvétel
  • Alvállalkozói árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel
  • Építési folyamatok helyszíni ellenőrzése
  • Kooperációkon való részvétel

Partnerünk elvárásai Veled szemben:

  • Műszaki szakterületen szerzett felsőfokú végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Partnerünk kínál Neked
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Versenyképes jövedelem, vállalati kedvezmények, mobiltelefon magán használatra is, laptop, ruházat

Munkaidő:

  • Hétfőtől-Péntekig 08:00-17:00
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk 30 éves múltra tekint vissza, Európa és a Közel-Kelet 11 országában jelenlévő vállalatcsoport tagja. Vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével, teljeskörű generálkivitelezéssel, ipari padlók építésével foglalkozik. Bővülő csapatának új tagját keressük tervezésben tapasztalt építőmérnök személyében a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva