SENIOR FULL STACK FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Külföld Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk live streaming szolgáltatások fejlesztésével foglalkozó nemzetközi fejlesztő csapat. Vállalkozóként, teljesen szabad munkavégzéssel keressük leendő

kollégájukat, akár azonnali kezdéssel egy nagy igényű tartalmakat streamelő oldal fejlesztéséhez és üzemeltetéséhez.
A következő feladatok várnak Rád:
  • Új webalkalmazások fejlesztése
  • A meglévő rendszerek üzemeltetése során felmerülő fejlesztési feladatok ellátása, karbantartás
  • Kapcsolódási pontok létrehozása, frontend illesztések
  • API fejlesztés dokumentáció alapján
  • Modulok tervezése, programozása, implementálása
Megbízónk elvárása :
  • Legalább 3 év tapasztalat a következő technológiák ismeretében: JavaScript, TypeScript, PHP, MYSQL, GIT, Linux
  • Hibakeresésben és specifikációk készítésében jártasság
  • Kommunikációképes angol nyelvismerettel

Egyéb technológiák, amivel biztosan találkozni fogsz:
  • AWS, RUBY, WebRTC, React, IOS/Android, Shell Script, Pyton, JIRA, Wowza, TWIG, jQuery

Amit Megbízónk kínál:
  • Vállalkozói/alkalmazotti jogviszonyban való foglalkoztatás
  • Magyar viszonylatban kiemelkedő bérezés
  • A béredet Megbízónk euróban fizeti
  • Év végi bónusz (13. havi bér)
  • Teljesen szabad munkavégzés: távmunkában, saját eszközről, fix munkaidő keret nélkül dolgozhatsz náluk. Egy a fontos: határidőre készülj el a rád bízott feladatokkal.

Munkavégzés helye:

  • Távmunka

Kattints a JELENTKEZÉS gombra, és küldd el az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) - FULL REMOTE munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák szakértői, akikből több, mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt illetve saját terméket is. Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállít partnerünk. Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresnek a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk 2018-as alakulása óta Európa egyik leginnovatív digitális egészségügyi startup cégévé nőtte ki magát bécsi és budapesti központjukból. Olyan mesterséges intelligenciával ellátott orvostechnikai megoldást fejlesztenek, aminek célja az egészségügyi ellátás minőségének és hozzáférhetőségének javítása a betegek számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva