KARBANTARTÓ (Fröccsöntő üzem)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónkat 1960-ban alapították, mostanra  a téli és outdoor sportfelszerelések és lábbelik területén piacvezető céggé nőtte ki magát.
Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több, mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók.

Most számukra keresünk új munkatársat nagykállói összeszerelő üzemükbe

Feladatok:
  • A kijelölt karbantartási és szerelési tevékenységek elvégzése
  • Rendszeresen ellenőrzi az üzem területén található termelőeszközök állapotát és használatát
  • A folyamatos és biztonságos termelés érdekében részt vesz a felmerült meghibásodások elhárításáról, a gépek, berendezések, munkaeszközök előírt állapotának helyreállításáról
  • A beruházások, vagy felújított gépek, berendezések telepítése esetén közreműködik az üzembe helyezési és beüzemelési feladatokban
  • Az általa használt szerszámokat/termelőeszközöket rendeltetésszerűen és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja, illetve részt vesz azok üzembiztonságának folyamatos fenntartásában
  • Felel a munkaterület rendjének, tisztaságának biztosításáért
  • Elvégzi a karbantartási tevékenységgel összefüggő adminisztrációs és dokumentációs tevékenységet
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves műanyag fröccsöntő gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Műanyag fröccsöntési technológiák ismerete
  • Alkalmas egészségi állapot
Amit kínálnak:
  • Versenyképes alapbér
  • Stabil multinacionális háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye- Nagykálló

Amennyiben érdekeli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal. Bővülő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Partnerünk egy japán tulajdonú cég hazai leányvállalata, amely ipari hűtéstechnikával és kompresszorszervizzel foglalkozik. Csapata bővítéséhez keressük új munkatársát az alábbi pozícióba, ipari hűtőgépek és kompresszorok szerelésére.

A hirdetés lejár 7 nap múlva