BELSŐ ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban

Partnerünk Budapesti székhellyel rendelkező kereskedelmi cég, akik prémium minőséget képviselnek az étrend kiegészítők és szépségipari cikkek területén.

Erősségük a minőségellenőrzésben rejlik, mivel sem a gyártás, sem pedig az alapanyagok területén nem kötnek kompromisszumokat.

Kizárólag minőségi, természetes összetevőkből előállított termékeket forgalmaznak, ezzel is biztosítva a vásárló számára, a valódi személyre szabott egészséget.

Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új kollégát a győri irodába, az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a már meglévő, régi és új ügyfelekkel, valamint a viszonteladói hálózattal (elsősorban telefonon és online),
  • Potenciális új ügyfelek megkeresése, kapcsolatfelvétel,
  • Ügyféligények felmérése, megismerése, elemzése, tanácsadás, konkrét megoldási javaslatok kidolgozásával karöltve,
  • Piacfigyelés és versenytárs-elemzés, jelentési kötelezettségek,
  • Új üzleti lehetőségek proaktív felkutatása.
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 3 éves B2B értékesítési tapasztalat szolgáltatás- és/vagy termékértékesítésben, preferáltan szépségipari cikkek és étrend kiegészítők területén,
  • Prezentációs és tárgyalási technikák ismerete,
  • Hatékony, magabiztos kommunikációs képesség,
  • Határozott, önálló, kezdeményező személyiség,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.
Előnyök:
  • Alapfokú kommunikációképes német nyelvtudás,
  • Több éves tapasztalat értékesítési területen szépségipari cikkek és étrend kiegészítők területén.
Juttatások, ajánlat:
  • Bejelentett 8 órás munkaviszony,
  • Versenyképes jövedelem (teljes munkaidős, bruttó bérrel bejelentett munka),
  • Teljesítményhez igazodó bónuszrendszer (havi elszámolásban),
  • Családias légkör,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Finom kávé.
Munkavégzés helye: Győr

Munkavégzés ideje: Hétfőtől - Péntekig, napi 8 óra

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Megbízónk egy online kereskedelmi platform a B2B szektorban működő közép-kelet-európai vállalkozások számára. A platformon összekapcsolja egymással az ellenőrzött, kizárólag üzleti szereplőkből álló vevőket és eladókat. Lengyelországból induló anyacég magyarországi leányvállalata számára keresünk az alábbi pozícióba új kollégát, november eleji kezdéssel.