ÜGYFÉLKAPCSOLATI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség Budapesten, a II. kerületben. Jelentős ügyfélkör és változatos, nagyszabású projektek jellemzik. Jelenleg egyik 7 fős account csapatuk élére keresik új vezetőjüket, az alábbi pozícióba:

A pozíció felelősségi köre:

  • Az ügynökséghez érkező megrendelések, feladatok teljesítésének szervezése, koordinációja, az ügyfelekkel és társosztályokkal történő kapcsolattartás, teljes projektmenedzsment és a rábízott megrendelések nyomon követése.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • 7 fős ügyfélkapcsolati csapat menedzselése, koordinálása
  • Új munkatársak mentorálása
  • Közreműködés az információs programok tervezésében, szervezésében és lebonyolításában, a közvélemény befolyásolása a vállalat ügyfeleivel, illetve azok termékeivel, szolgáltatásaival szembeni kedvező kép kialakításában
  • Részvétel a vállalat ügyfelei kommunikációs filozófiájának, arculatának kidolgozásában és megvalósításában
  • Részvétel kiadványok, reklámanyagok tervezésében, készítésében, illetve ezekre vonatkozóan megbízások adása
  • Havi riport és egyéb beszámolók készítése
  • Az általad menedzselt kampányok adminisztratív feladatainak ellátása, projekt szakmai utánkövetése, kiértékelése

Téged keresünk a pozícióra, ha:

  • Rendelkezel legalább 4-5 éves releváns reklámügynökségi tapasztalattal
  • Erős projektmenedzsment- és ügyfélkapcsolati tapasztalatod van
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség jellemez
  • Agilis a hozzáállásod és megoldás központú a gondolkodásod, ügyfél-orientált látásmódod van
  • Önállóan és felelősségteljesen végzed a munkádat

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Pozícióhoz és felelősségi körhöz illeszkedő bérezés
  • Igényes munkakörnyezet Budán, a II. kerületben
  • Kutyabarát munkahely
  • Havi 8 Home Office lehetőség a próbaidőt követően
  • Rugalmas munkaidő
  • Bónusz

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és egyeztessünk a részletekről!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Szeretsz segíteni másoknak és kiválóan kommunikálsz? Nyitott vagy az informatika világa felé? Szívesen lennél aktív részese egy dinamikusan fejlődő vállalat szervezeti fejlődésének? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged! Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni. Saját rendszerük támogató csapatába, hétvégi ügyeletei rendszerben is történő munkavégzéssel keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk, reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan növekvő cég. Értékesítői csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Szeretnél egy stabil, hosszú távú munkahelyen dolgozni? Célod, hogy fejlődj szakmailag és személyesen? Szeretsz kozmetikumokkal és emberekkel foglalkozni? Náluk minderre lehetőséged van! Megbízónk szegedi vagy kecskeméti telephelyére keresünk most új munkavállalót az alábbi pozícióba: