PROJEKT MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk világszínvonalú nagyvállalatok részére gyárt minőségi alkatrészeket, emellett fémmegmunkálással foglalkozik.
Az árajánlatadás, vevői kapcsolattartás, új termék bevezetésének menedzselésére

munkatársat keresnek.
Feladatok:
  • Új projektek bevezetése, koordinálása
  • Mintagyártás koordinálása
  • Folyamatos fejlesztések koordinálása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a projekt team tagjaival
  • Árajánlat kalkulációban való részvétel
Elvárások:
  • Gépész / gyártástechnológiai ismeretek forgácsolás szakirányon vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minimum 3 év projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki affinitás
Előnyök:
  • Gépészmérnök végzettség
  • Autóipari ismeretek
Amit kínálnak:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Költözési hajlandóság esetén lakhatási támogatás - egyéni megbeszélés alapján
Munkavégzés helye:
  • Szigetvár
Munkavégzés ideje:
  • H-P 7:00 - 16:00 (rugalmas)

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet az állás, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Megbízónk egy kanadai hátterű autóipari beszállító cégcsoport része, észak-magyarországi telephellyel. Csapatába keresünk új kollégát akár azonnali kezdéssel az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 50 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk POS eszközök, reklámtáblák, üzletberendezések grafikai tervezéstől az egyedi eszközök fejlesztésén keresztül a gyártással, szakszerű kivitelezéssel, helyszíni szereléssel foglalkozik. Megrendelőik minőségi kiszolgálására, a projektek szakszerű vezénylésére keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Partnerünk több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Csapatuk bővítésének céljából az alábbi pozícióba keressük új kollégájukat újpesti telephelyükre! Ha szereted a pörgést és tudsz emberekkel bánni, jól működő csapatot építeni, következetes vezető vagy, akkor náluk van a helyed!

A hirdetés lejár 13 nap múlva