ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk bécsi központú vállalat.
16 országban működik, 60 irodával, több mint 1000 alkalmazottal, és globálisan 200 országban van jelen.

Első nemzetközi biztosítási tanácsadóként jegyezték be Magyarországon.
Tevékenységük már a kezdetektől a közép-nagyvállalati szektorra irányult.

Kelet-Magyarországi Régióba keresünk mezőgazdasági biztosítás területére új munkatársat

pozícióba, távoli munkavégzéssel.
Account manager- Mezőgazdasági és élelmiszeripari biztosítási specialista

Feladatok:
  • Új ügyfélkapcsolatok kiépítése a mezőgazdasági és élelmiszeripari közép- és nagyvállalati ügyfélkörben
  • Értékesítési koncepciók kidolgozása, igényfelmérés, tanácsadás, értékesítés, segítség a kárrendezésben
  • Az értékesítési területet érintő fejlesztésekben, projektekben való aktív és kreatív részvétel
  • Részvétel értékesítési akciók, kampányok kidolgozásában és lebonyolításában
  • Értékesítési segédletek, támogató anyagok készítése
  • Meglévő ügyfelek szerződéseinek kezelése
  • Meglévő ügyfélportfólión profit maximalizálása, keresztértékesítés
  • Aktív részvétel az előírt árbevételi tervszámok elérése érdekében
  • Jelentések, riportok készítése a cégvezetés számára
Elvárások:
  • Minimum 2 éves értékesítés területen szerzett tapasztalat  (előny: hasonló területen, alkusznál vagy biztosítónál szerzett szakmai tapasztalat)
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására főként, de nem kizárólag a mezőgazdasági és élelmiszeripari biztosítások terén
  • Teljesítményorientált és ügyfél központú szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Proaktivitás, nagyfokú önállóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – MS Office, Teams, stb.
  • B kategóriás jogosítvány – az ügyfelekkel való találkozás érdekében ez nagyon fontos
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
Előnyök:
  • Agrár vagy élelmiszeripari felsőfokú végzettség
  • Meglévő aktív vállalati kapcsolat rendszer
  • Pénzügyi és biztosítási területeken való jártasság
  • Határozott és üzleties megjelenés
Miért jó, ha Partnerünknél dolgozol?
  • Mert rengeteg izgalmas dolgot tanulhatsz egy szuper csapat tagjaként
  • Kapcsolati hálódat náluk tovább bővítheted
  • Modern környezetben, egy fiatal, dinamikus és összetartó csapat tagjává válsz, ahol hallgatnak az ötleteidre és közösen dolgoztok a projekteken
  • Hosszútávon számítanak a munkádra
  • Autót megegyezés alapján biztosítanak
  • Bejelentett, teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszonyt kínálnak
  • Versenyképes jövedelmet biztosítanak
Munkavégzés helye:
  • Megállapodás szerint regionálisan, a cég budapesti központtal rendelkezik

Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!