RAKTÁRI ANYAGMOZGATÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik.
Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Beérkező anyagok ellenőrzése és átvétele
  • Anyagmozgatás pontos és biztonságos kivitelezése
  • Gyártásokhoz szükséges anyagok előkészítése
  • Végtermékek csomagolása, kiküldése
  • Raktár tisztántartása és hőmérsékletének ellenőrzése
  • Dokumentációk és az adminisztrációs feladatok elkészítése
  • Raktári leltár elkészítése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szorgalmas, pontos, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Stressztűrés
  • Csapatmunka
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Targonca vezetői engedély
  • Vegyipari tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Munkásszálláson történő elhelyezés lehetősége
  • Lehetőség angol tanulásra
  • Jó hangulatú, támogató csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület
Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Ügyfelünk ipari konyhatechnológiai berendezések, cukrászati gépek, élelmiszer kereskedelem gépi berendezéseit és fogyóeszközöket forgalmazó kereskedelmi vállalkozás. Széles beszállítói körrel rendelkeznek, mind Európából, mind pedig Ázsiából egyaránt. A budapesti és Pest megyei ügyfélkör bővítése, kiszélesítése érdekében keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba: HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Hajdú-Bihar megye

Partnerünk kelet-magyarországi élelmiszer nagykereskedelem, több mint 6.000 elégedett vevővel és közel 10.000 termékkel. Most bővülés miatt keres új munkatársat debreceni telephelyére.

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Pest megye

Megbízónk egy svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházunkba keresünk új munkatársakat, akár azonnali kezdéssel, a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva