RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyarország egyedülálló színvonalú villamossági áruháza azonnali munkakezdéssel keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS
Feladatok:
  • Árukiadási és áruátvételi folyamatok lebonyolítása,
  • Anyagmozgatás raktáron belül, valamint a raktár és az üzlet között,
  • Raktári bizonylatok kezelése,
  • Leltározásban való részvétel,
  • Megrendelések összekészítése,
  • Raktári rend fenntartása.

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel,
  • Van raktározásban szerzett min. 1 éves tapasztalatod,
  • Jó szervezőkészséggel rendelkezel,
  • Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni,
  • Igényes vagy a munkádra.

Előnyök:
  • Targoncavezetői engedély - de az sem baj, ha nincs, mi szívesen segítünk a megszerzésében,
  • Automatizált raktárban, PDA-val végzett munkatapasztalat,
  • Villamosipari termékismeret,
  • B kategóriás jogosítvány.

Juttatások:

  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz,
  • Versenyképes bérezéssel, béren kívüli juttatással, valamint negyedéves bónusszal jutalmazzuk a munkádat,
  • Fiatalos, pozitív szemléletű csapat vagyunk, lelkes, közvetlen kollégákkal,
  • Stabil, dinamikusan fejlődő munkahely vagyunk, fejlődési és előre lépési lehetőségekkel,
  • Nálunk a pozitív visszajelzések a legfontosabbak.

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület VAGY Budaörs - amelyik Hozzád közelebb esik!

Munkarend: Havi keretben előre egyeztetve - a Vezetőséggel való megállapodás alapján.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Ügyfelünk 1988 óta működik Magyarországon, 1992. óta - az Európában piacvezető keréktárcsa - forgalmazó és gyártó csoport tagjaként. Hivatásuk a GUMIABRONCS, hiszen 6 saját telephelyen és 57 partner-szervizponton állnak profi szervizcsapattal a rendelkezésére. Jelenleg a III. kerületi szerviz telephelyükre új munkatársat keresnek, megszerezhető szakképesítéssel.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Megbízónk majdnem 20 éve alakult magyar cég, amely multik és reklámügynökségek számára készít reklámeszközöket és -bútorokat. Egy 7 fős csapatban, tavaly felújított megmunkálógép állománnyal, vadiúj gyártóüzemben dolgozhatsz Megbízónknál biztonságos, modern és kényelmes körülmények között! Szolgáltatásbővítés miatt keressük új munkatársát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Országos

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Kft-nk azonnali belépéssel keres pályakezdő vagy tanulni vágyó tapasztalt kollégákat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 4 nap múlva