MUNKAVÉDELMI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik.
Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Munkavédelmi mérések megszervezése, felügyelete, kockázatértékelések elvégzése
  • Balesetek, eltérések, kivizsgálások vezetése, jelentése
  • Környezetvédelmi kockázatértékelések elkészítése
  • CLP szerinti címkézés, védőeszközök kiválasztása
  • Gyártási dokumentációk jóváhagyása
  • Külsős és belsős dolgozók oktatása
  • Hatósági kapcsolattartás, belső auditok végrehajtása
Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség
  • Minimum 2 év munkatapasztalat
  • Munkavédelmi jogszabályok ismerete
  • Jó kommunikációs készség és asszertivitás
  • Stressztűrés, nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
Ami előnyt jelent:

  • Vegyipari környezetben szerzett munkavédelmi tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Home office lehetőség
  • Családias légkör
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Munkásszálló lehetőség 2 ágyal szobákkal
  • Lehetőség angol tanulásra
  • Jó hangulatú, támogató csapat
Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy német hátterű nemzetközi kereskedelmi vállalat, akik számos országban jelen vannak az iparágon belül piacvezető tevékenységükkel és világszínvonalú szolgáltatásaikkal. Termékportfóliójuk igen széleskörű, többek közt vegyipari termékek, műanyagok, alapanyagok értékesítésével foglalkoznak. Bővülő budapesti csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Vegyipar, Gyógyszer | Budapest

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik. Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva