BELSŐ TERVELLENŐR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 10 évnél több

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az Utiber Kft egy nagy múltra visszatekintő magyar tulajdonú vállalat. Biztos alapokon nyugszik mégis folyamatos innováció jellemzi.

Jelenlegi csapatunk bővítése céljából

munkatársat keresünk.
Amennyiben egy biztos hátterű cégnek szeretnél a megbecsült tagja lenni, jelentkezz hozzánk.

Feladataid lesznek többek között:
  • készülő tervek ellenőrzése
  • tervezési feladatokban résztvevők szakmai felügyelete, munkájuk segítése
Elvárásaink:
  • minimum felsőfokú szakirányú végzettség, vezető tervezői jogosultság
  • 10 éves tervezési gyakorlat – közlekedéstervezés
  • útügyi műszaki előírások ismerete
  • pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • szakmai elhivatottság, csapatmunkára alkalmas személyiség
Előny:
  • útépítési technológiai kérdésekben jártasság, kivitelezői tapasztalat
Amit kínálunk neked:
  • kihívásokkal teli projektek
  • biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai és személyes fejlődés
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Foglalkoztatás jellege:
  • alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen hozzánk szakmai önéletrajzával és motivációs levéllel!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb épület-és építőanyag-ipari minőségellenőrző innovációs intézménye. Építési termékek vizsgálatait, műszaki értékelését és tanúsítását látják el. A Mérnöki Szolgáltatások Igazgatósága új kollégával bővítené csapatát az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 2 nap múlva