JAVA FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák szakértői, akikből több, mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt illetve saját terméket is. Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállít partnerünk.

Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresnek a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Java alapú web fejlesztés
  • Minőségi kódok írása és tesztelése
  • Új, magas rendelkezésre állású portálok kialakítása, felépítése saját portal - CMS rendszerünkkel
  • Saját termékek továbbfejlesztésében aktív részvétel
Elvárások:
  • Legalább 1-3 év java fejlesztési tapasztalat
  • Spring, REST API, JPA, adatbázis és ORM tapasztalat (Hibernate)
  • Maven felhasználói szintű ismerete
  • Git verziókövető jártasság
  • Scrum, agilis módszertanok használata
  • Minőségi, jól szervezett, biztonságos kód írás gyakorlata

Előny:

  • Vállalkozói jogviszony
  • Angol nyelvtudás
Amit ők kínálnak:
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Piacképes bércsomag (alapbér + bónusz teljesítmény alapján)
  • Színvonalas munkakörnyezet, biztos háttér
  • Izgalmas és változatos projektek, új technológiák elsajátítása
  • Naprakész technológiák használata
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség- oktatási csomag, coaching, karrier előrelépés, tudásmegosztás, workshopok
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület, könnyen megközelíthető belvárosi iroda

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet,várjuk jelentkezésedet frissített szakmai önéletrajzod benyújtásával!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) - FULL REMOTE munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Országos

Megbízónk live streaming szolgáltatások fejlesztésével foglalkozó nemzetközi fejlesztő csapat. Vállalkozóként, teljesen szabad munkavégzéssel keressük leendő kollégájukat, akár azonnali kezdéssel egy nagy igényű tartalmakat streamelő oldal fejlesztéséhez és üzemeltetéséhez az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk 2018-as alakulása óta Európa egyik leginnovatív digitális egészségügyi startup cégévé nőtte ki magát bécsi és budapesti központjukból. Olyan mesterséges intelligenciával ellátott orvostechnikai megoldást fejlesztenek, aminek célja az egészségügyi ellátás minőségének és hozzáférhetőségének javítása a betegek számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva