NEMZETKÖZI GÉPJÁRMŰVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Külföld

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretsz úton lenni?

Tapasztalt és megbízható kollégákat keresünk

pozícióba.

Partnerünk kitűnő állapotú eszközparkja kényelmes munkakörülményeket biztosít leendő munkatársai számára.

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Folyékony árut, főként kőolajszármazékokat szállítunk – ADR vizsga szükséges
  • Legjellemzőbb úti cél: Benelux államok, Németország és Franciaország
Szükséges az állás betöltéséhez:
  • C+E kategóriás jogosítvány
  • ADR képesítés vagy ennek megszerzésére való hajlandóság
  • Angol VAGY német kommunikációs szintű nyelvtudás elengedhetetlen szóban és írásban
  • Előny, de nem feltétel Tank gépjárművezetői tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelkedő bérezés (alapbér + üzemanyag megtakarítás + EUR napidíj + Cafeteria)
  • Fiatal Volvo (FH) gépjárműpark és pótkocsik
  • Saját szervizhálózat
  • Munkaruházat
  • Meglévő tapasztalatokhoz igazított betanítás (akár több hetes)
  • GKI és ADR képzési támogatás lehetősége
  • Teljes éves munkaterv, tervezhető szabadidő
Munkaidő:
  • Két féle rendszer: 2 hét munka, 1 hét pihenő VAGY 3 hét munka, 1 hét pihenő
  • Hétköznapi váltás, céges kisbusszal történő utazás a magyarországi (Székesfehérvár) és hollandiai (Rijssen) telephelyeink között. Váltás a hollandiai telephelyünkön történik, amely a kollégák pihenéséhez szükséges kényelmi extrákkal felszerelt (saját szekrény, főzési, fürdési, mosási és kikapcsolódási lehetőségek)

Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne hosszú távon elhelyezkedni a világ egyik legnagyobb ipari beszállító cégénél? Olvasson tovább, ez a pozíció Önnek szól! Külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva