MATERIALS MANAGEMENT SPECIALIST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.
Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Most fejlődő csapatuk új tagját keressük

pozícióba.

Konkrét hatásköre:

Anyaggazdálkodási szakemberként a vállalathoz beérkező javítási kérések teljesítéséhez anyagokbeszerzések lebonyolítása és a gyártási ütemterveknek megfelelő használatuk szervezése. Szükség esetén Megbízónk konstruktív javaslatot vár az ütemtervek feltételeinek módosítására.

Napi feladatok:
  • A megrendelések előkészítése és feldolgozása, a beszerzések nyilvántartása, ütemezése és gyorsítása,
  • Szállító- és anyag törzsadatok létrehozása, karbantartása, nyomon követése és optimalizálása, a szállítók ellenőrzése,
  • A vállalat által forgalmazott alkatrészcsalád nyomon követése a teljes folyamat során,
  • Új beszerzési csatornák és folyamatok létrehozása.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Legalább 3 éves tapasztalat ellátási lánc területen operatív beszerzésben vagy anyaggazdálkodásban,
  • Legalább aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Magabiztos MS Office (kiemelten Excel függvények, Pivot-tábla) használat,
  • Valamely ERP rendszer felhasználói szintű ismerete.
Előnyök:
  • SAP MM Key user tapasztalat,
  • Jártasság a beszerzési rendszerek fejlesztésében,
  • Nehéziparban szerzett tapasztalat.
Juttatások, ajánlat:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Kiemelkedő juttatási csomag,
  • A kollégák számára kiváló munkakörülményeket, folyamatos szakmai kihívásokat és hosszútávú karrierlehetőséget biztosítanak,
  • A munkábajárást (legyen szó Budapestről, vagy a környező településekről) kiterjedt céges és menetrendszerinti buszjáratok teszik kényelmessé,
  • Telephelyükön minőségi ételeket kínáló étterem áll a munkatársak rendelkezésére, ahol egészségesen és rendkívül kedvező árakon étkezhetnek,
  • Az épületben van bankautomata, banki és biztosítási tanácsadás, színház/koncertjegy vásárlási lehetőség, könyvkölcsönzés és saját Pick Pack pont is.
  • Helyben megtalálható saját fitness termük, squash pályájuk, sportpályáik és szaunák adnak egyedülálló lehetőséget a sportoláshoz, kikapcsolódáshoz.
Munkavégzés helye: Veresegyház.

Munkaidő: hétfőtől - péntekig 8:00-16:00 - A Vezetőséggel való egyeztetés szerint rugalmasan alakítható.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonban lévő, családias hangulatú FMCG vállalatnál? Rendelkezel legalább 3 éves, FMCG szektorban szerzett stratégiai beszerzői tapasztalattal? Emellett már rendelkezel vezetői tapasztalattal is? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk Megbízónk számára! Megbízónk egy FMCG üzletlánc, amely a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata. Csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Megbízónk az országban egyedülálló háztartási vegyiáru, papíráru és kozmetikai termékkínálata mellett magas szintű kiszolgálást, kedvező árakat és rugalmasságot nyújt vásárlói számára.Választékukban megtalálhatja nyolc külföldi gyártó import termékét és közel negyven hazai gyártó és forgalmazó, valamint a multinacionális cégek termékeit,amit kizárólag Megbízónk forgalmaz. Fiatalos, lendületes kecskeméti csapatunkba várják most új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva