SENIOR TRANZAKCIÓS TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az Equilor Befektetési Zrt. Corporate Finance üzletága

munkatársat keres.
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • M&A tranzakciók lebonyolítása, tranzakció menedzsment
  • Tőkepiaci tranzakciók lebonyolításának megszervezése, koordinálása
  • Tranzakciókhoz kapcsolódó befektetői anyagok készítésében aktív közreműködés
  • Befektetőkkel, ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
Elvárások:
  • Releváns szakterületen szerzett minimum 4-5 év szakmai gyakorlat
  • Minimum 5 lezárt tranzakció lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Proaktív gondolkodás, önálló véleményalkotási képesség
Amit kínálunk:
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, innovatív csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest (II. kerület Pasaréti út 122-124.)
Fontos információk - jelentkezés módja, alapvető elvárások a beadott pályázattal kapcsolatban:
  • Szakmai önéletrajz, bérigény megjelöléssel
  • Egyoldalas bemutatkozó anyag (megjelölve a releváns tapasztalatokat, tranzakciókat akár anonim módon)

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Nemzetközi megbízónk fizetéstechnikai megoldásokat nyújtó cég. Digitális megoldásaikkal bankok, kereskedelmi egységek és termelővállalatok között biztosítanak egyfajta fizetésbeli kapcsolatot a sikeres tranzakciók érdekében. Magyarországi csapatuk bővül, így új kollégát keresünk számukra PROJECT MANAGER pozícióba.

A hirdetés lejár 19 nap múlva