RAKTÁROS/ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházukba keresünk új kollégákat

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.
Feladatok:
  • Vásárlói megrendelések összekészítése a raktárból és/vagy az eladótérből
  • Kézi- és gépi anyagmozgatás, csomagolás
Elvárások:
  • Szereztél már, vagy szereznél raktáros tapasztalatot
  • Igényes vagy a munkádra és ezt várod másoktól is
  • Szeretsz csapatban, jó hangulatban dolgozni
  • Stabil, megbízható munkahelyet keresel
Juttatások:
  • Korrekt bérezés, bejelentett munkaviszony, műszak pótlékok
  • Étkezési hozzájárulás, cafeteria, egészségpénztár
  • Munkatársi kantin kedvező árakkal
  • Éves teljesítmény alapú bónusz
  • 15% Vásárlási kedvezmény IKEA termékekre
  • Munkába járási támogatás
  • Szerezhetsz targoncás jogosítványt, amit mi állunk. Targoncásként pedig emelkedik a béred is.
Munkavégzés helye:
  • Soroksár (tiszta, télen fűtött, nyáron hűtött raktár)
  • Köki Termináltól 15 perc autóútra
Munkavégzés ideje:
  • 06:30-15:30 és 12:30-21:30 váltakozó műszakok
  • Teljes- vagy részmunkaidős lehetőség (4 vagy 6 órában) is igény szerint
Amennyiben úgy érzed, hogy hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!