JUNIOR TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Élelmiszeripar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Mars Magyarország Kisállateledel Gyártó Kft. a Mars magyarországi gyártóüzeme, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 25 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak.

5 alapelvük: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság

A folyamatos fejlesztéseknek köszönhető növekedésük miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keressük most csapatuk új tagját az alábbi pozícióba:

Munkakör célja:

Termék- és/vagy folyamatfejlesztési és -végrehajtási projektek széles skálájának megtervezése és megvalósítása, a növekedési és költségoptimalizálási stratégiákkal, valamint a minőség- és élelmiszerbiztonsági szabványokkal összhangban.

Feladatok:

  • Olyan termék-/folyamatfejlesztési és -végrehajtási projektek végrehajtása és megvalósítása, amelyek a termékfejlesztés és gyártási képesség folyamatos javulásához vezetnek
  • Az üzleti költségek optimalizálását célzó projektek végrehajtása és megvalósítása, a minőségi és élelmiszerbiztonsági szabványok és előírások betartása mellett
  • A nyersanyagok, receptek, termékek és folyamatok változásával kapcsolatos technikai kockázatértékelések támogatása, és a kockázatok hatékony kezelésének biztosítása
  • Az új nyersanyagok telepítésének menedzselése a Material Quality Management (MQM) szabvány szerint
  • Termék- és folyamatadatok összegyűjtése és kezelése, beleértve az analitikai tesztelési program (ATP) adatait, biztosítva, hogy termékeink megfeleljenek a szabványoknak, és hogy a kivételeket hatékonyan kezeljék
  • Helyi- és európai munkacsoportokkal való együttműködés

Követelmények:

  • Felsőfokú élelmiszeripari mérnöki vagy hasonló felsőfokú végzettség
  • FMCG területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Élelmiszeripari technológia és gyártási folyamatok ismerete

A komplex juttatási csomag elemei:

  • Karrierlehetőség egy jelentős nemzetközi vállalatnál
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria, étkezési támogatás
  • Bejárási- és lakhatási támogatás
  • Egészség-, élet- és betegbiztosítás
  • 25 nap alapszabadság
  • Irodai edzőterem
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Képzéseken való részvétel lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Csongrád - Bokros

Amennyiben szívesen kipróbálnád magad ebben a pozícióban, úgy várjuk jelentkezésedet magyar vagy angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével!

Hasonló pozíciók

Élelmiszeripar | Csongrád megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 25 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. 5 alapelvük: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság A folyamatos fejlesztéseknek köszönhető növekedésük miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keressük most csapatuk új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 44 nap múlva

Partnerünk magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 25 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. 5 alapelvük: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság A folyamatos fejlesztéseknek köszönhető növekedésük miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keressük most csapatuk új tagját az alábbi pozícióba: