CSOMAGOLÁSFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Élelmiszeripar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

A Mars Magyarország Kisállateledel Gyártó Kft. a Mars magyarországi gyártóüzeme, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 25 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak.

5 alapelvük: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság

A folyamatos fejlesztéseknek köszönhető növekedésük miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keressük most csapatuk új tagját az alábbi pozícióba:

Munkakör célja:

Csomagolásfejlesztési és kivitelezési projektek megtervezése és megvalósítása, összhangban a vállalat stratégiáival, valamint a vonatkozó szabványokkal.

Feladatok:

  • Fejlesztési és kivitelezési projektek végrehajtása
  • Költségoptimalizáló projektek megvalósítása
  • Minőségi- és élelmiszerbiztonsági szabványok figyelemmel kísérése és betartása
  • Új csomagolás bevezetése
  • Csomagolási adatok összegyűjtése és kezelése
  • Társosztályokkal és nemzetközi munkacsoportokkal való együttműködés

Követelmények:

  • Felsőfokú mérnöki vagy műszaki végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat FMCG területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Csomagolástechnológiai ismeretek

Juttatások:

  • Karrierlehetőség egy jelentős nemzetközi vállalatnál
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria, étkezési támogatás
  • Bejárási- és lakhatási támogatás
  • Egészség-, élet- és betegbiztosítás
  • 25 nap alapszabadság
  • Irodai edzőterem
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Képzéseken való részvétel lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Csongrád - Bokros

Amennyiben szívesen kipróbálnád magad ebben a pozícióban, úgy várjuk jelentkezésedet magyar vagy angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével!

Hasonló pozíciók

Élelmiszeripar | Csongrád megye

Partnerünk magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 25 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. 5 alapelvük: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság A folyamatos fejlesztéseknek köszönhető növekedésük miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keressük most csapatuk új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 44 nap múlva