SZERELÉSTERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Középfok szóban és írásban vagy Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk, a Hella ÁNR Kft. Osztrák tulajdonú cégcsoport magyar leányvállalata
az értékesítési csapat bővítéséhez keres most, jó szervezőképességgel,
műszaki érzékkel is rendelkező csapattagot

munkakörbe.

Nekik nem az életkorod fontos, hanem hogy akarsz-e újat felépíteni/működtetni,
mindezt motiváltan, kölcsönös bizalommal egymás iránt.

Németül, mindenképpen tudnod kell, mert a hivatalos kommunikáció ezen a nyelven folyik
 ,de az angol is lehet alternatíva. A munkakezdés megkezdése előtt körülbelül 1,5 hetet Ausztriában (Kelet-Tirol, Abfaltersbach) kell eltöltened, mert az oktatás ott folyik.

Ügyfelünkről:

Az 1959-es alapítás óta figyelemre méltó fejlődésen ment át a vállalat, egy két fővel működő zsaluzia gyártóból Európa egyik vezető nap- és időjárás-védelem gyártójává nőtte ki magát.

9 országban 1350 munkatársával a HELLA a legnagyobb családi vállalkozás az eredeti székhelyén, Lienz kerületben, Kelet-Tirolban (Ausztria).

A vállalat 34 értékesítési telephellyel rendelkezik és minőségi termékeit 6 üzemben gyártja papírmentes gyártással. A saját vízerőművük által termelt villamos energiával állítják elő a termékeiket, egyedülálló módon az egész árnyékolástechnikai piacon.

Feladataid lesznek:
  • Beérkező árnyékolástechnikai termékek beépítésének tervezése
  • Szerződések készítése alvállalkozók részére
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal (időpont egyeztetések)
  • Garanciális és garancia időn túli javításokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Szállítások szervezése
  • Ajánlatkészítés, megrendelés visszaigazolások készítése, gyártásba adás
  • Kapcsolattartás az osztrák anyacéggel, kereskedő partnerekkel
  • Alkatrészek rendelése raktárkészletre
  • Bejövő e-mailek, telefonok kezelése
  • Munkalapok előkészítése szerelő kollégák részére
  • Visszatérő munkalapok kezelése
Amit Megbízónk elvár:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Német (vagy angol) középfokú nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Utazási támogatás (BKV bérlet)
  • Mobiltelefon használat
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Lehetőség hosszú távú együttműködésre
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívást jelentő feladatok
  • Pozitív munkakörnyezet, jó csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület, Budaörsi út

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed a JELENTKEZÉS gombra kattintva küldd el magyar és idegen-nyelvű önéletrajzodat, a fizetési igényed megjelölésével.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy hollandiai központú nemzetközi vállalat, melynek kávé- és teaportfóliója jelenleg több mint 100 piacon érhető el és több mint 50 márkából áll. Jeligéjük: "Kávét és teát minden csészébe!" Egyet értesz? :) A cég jelenleg is kiemelkedő csapatába keresnek most még egy kiváló szakembert, aki tovább erősíti őket abban, hogy elérjék céljaikat. Várják jelentkezésedet az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 41 nap múlva