RENDSZERGAZDA (Office 365)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Ügyfelünk nemzetközi tanácsadó cégcsoport tagjaként a hazai vezetési tanácsadási piac meghatározó szereplője. Küldetésük, hogy ügyfeleik teljesítményét tartósan javítsák. Értékrendjük és tanácsadási filozófiájuk a szakértelem, a megbízhatóság és a megrendelői igények tiszteletén alapul.

Munkatársaik saját szakterületük legkiválóbb képviselői, akiknek folyamatos fejlődésére ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet.

Ha olyan innovatív munkahelyet keres, amely kiemelkedő tanulási lehetőséget biztosít, ahol sokféle feladatban kipróbálhatja magát egy összeszokott csapat tagjaként, várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

Rendszergazda (Office 365)
Feladatok:
  • Szolgáltatási területek kiemelt IT és alkalmazás oldali támogatása (elsősorban Office 365 és CRM rendszerek)
  • Gyűjti, priorizálja a fejlesztési igényeket, hibákat, lefordítja és egyezteti a szállítókkal (külső vagy belső fejlesztés),
  • Alkalmazások release menedzsmentje és változások kezelése,
  • Kommunikáció a változásokról,
  • Üzleti igények felmérése, megértése, rendszerezése és a követelmények elemzése,
  • Tesztesetek definiálása és elvégzése, tesztelés menedzsment alkalmazás oldalon.
Elvárások:
  • Egyetemi/ főiskolai végzettség,
  • 3-4 éves rendszergazda tapasztalat,
  • Office 365 rendszer mély ismerete (Outlook, MsTeams, Office alkalmazások),
  • Alapszintű angol nyelvtudás írásban.

Előnyök:

  • Sharepoint, Dyamamics365 CRM és Azure rendszerek ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Egészségbiztosítási szolgáltatások,
  • Évi 30 napos szabadság életkortól függetlenül,
  • Home office lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkaidő: Hétfőtől- péntekig 9:00-17:30

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!