SZERELÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk csapatába keresünk új munkatársat

pozícióba.
Mik lesznek a feladataid?
  • ipari épületautomatika és épületvillamossági projektek külső helyszínén végzel munkát
  • figyelemmel kíséred a projekt műszaki tartalmát, megoldod a felmerült problémákat, tisztázod a műszaki kérdéseket, megvalósítod az igényeket, szükség esetén a projektvezetővel és építésvezetővel egyeztetsz
  • alvállalkozók munkavállalóit közvetlen irányítod, koordinálod
  • helyszíni szerelések műszaki felügyeletét elvégzed a hatályos szabványok szerint
  • dokumentálod a műszaki tevékenységet
  • részt veszel a projektindító értekezleten és a helyszíni egyeztetéseken
  • projekt végén támogatod a beüzemelési csapatot a rendszer üzembe helyezésében
Mit nyújts nekünk?
  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • legalább 3 éves szakmai gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépkezelői ismeret (Word, Excel)
  • felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezz
  • rugalmas, megbízható személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány
Előnyként vesszük, ha rendelkezel:
  • emelőgépkezelői, tűzvédelmi szakvizsga
  • alapszintű angol nyelvtudás
Mi vár Rád, ha jelentkezel?
  • versenyképes jövedelem, valamint egyéb juttatások (cafeteria csomag)
  • céges autó, mobiltelefon, notebook
  • stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség egy speciális iparágban, nagy tapasztalatú szakemberekkel együttműködve
  • egy olyan munkahely, ahol a munkáltató elkötelezett a fejlődésed iránt és rugalmas hozzáállással az egyéni igényeidet is figyelembe veszi
  • jó hangulat, támogató, motivált csapat, számos cégen kívüli megmozdulással
  • egyműszakos munkarend (8 óra)
Munkavégzés helye: Budapesti és vidéki helyszínek

Kik vagyunk mi?
  • Bővülő csapatunk épületautomatikai és villamossági rendszerek kivitelezésével, telepítésével, üzemeltetésével és szervizelésével, saját, X. kerületi telephelyünkön történő villamos elosztószekrények összeszerelésével foglalkozik, többségében gyógyszer- és autóipari területen.
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk frissített önéletrajzod a bérigény megjelölésével, honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat. MŰSZAKOK: Hétfőtől - péntekig 6.00 órától - 14.00 óráig vagy 14.00 órától - 22.00 óráig BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI: Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szakmunka | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk egy osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata. Tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi. Dorogi üzemükbe karbantartó csapatuk új tagját keresik az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Halásztelki autóipari beszállító ügyfelünk részére keressük automatizált, robotizált gyártósoruk fejlesztésére és karbantartási feladatok ellátására ELEKTROMOS KARBANTARTÓ kollégáikat. (12 órás munkarend)

A hirdetés lejár 30 nap múlva