MŰSZAKI TANÁCSADÓ

Munkavégzés helye: Békés megye Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk magyar tulajdonú családi vállalkozás, amely környezetvédő talajjavító eljárásokat fejleszt. Bővülő csapatukba keresünk

pozícióba új kollégát.
Amit Megbízónk kínál a munkádért cserébe:
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó eszközökkel felszerelve
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkavállalói viszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, változatos feladatok
  • Munkaruhát biztosítunk
Műszaki tanácsadóként leendő feladataid:
  • A Megbízónk által fejlesztett kijuttató berendezés felszerelése a növénytermesztésben használt munka és erőgépekre
  • A berendezés szervizelése
  • A felszereléshez, szervizeléshez szükséges anyagok és eszközök igénylése

Megbízónk szakmai és személyiségbeli elvárásai:
  • Legalább középfokú végzettség (hegesztő vagy lakatos szakmákban)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Önálló munkavégzésre képes, határidőt tartó személyiség
  • Kiemelkedően fontos a nagyfokú rugalmasság, mivel a munkaterület az ország Dunától keletre eső része!
  • Előny, a vasipari vagy mezőgazdasági gépészeti területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Közép- és Kelet-Magyarország

Dolgozz olyan csapatban, amely a hazai termőföldek védelméért küzd!

Kattints a Jelentkezés gombra, és küldd el önéletrajzod most!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Megbízónk egy nemzetközi vállalat, akik az elmúlt 30 évben speciális mezőgazdasági gépek gyártására specializálódtak. A gyártott termékek körébe tartoznak körbálázó gépek, bálázó-csomagológépek, körbálamegfogó adapterek, bálavágók és silóblokkvágók. Csapatukba keresik 2 műszakos munkarendbe az alábbi munkakörbe új munkatársukat:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Szakmunka | Budapest

Partnerünk nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Talpraesett, szakmai gyakorlattal rendelkező új munkatársat keresünk számukra, a budapesti központi telephelyükre, azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Szakmunka | Országos

Ügyfelünk világszinvonalú nagyvállalatok részére gyárt minőségi alkatrészeket, emellett fémmegmunkálással foglalkozik. Gépipari divíziójuk bővítése céljából a megmunkálóközpontok kezelésére munkatársakat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva