GYENGEÁRAMÚ SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége.
Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Beléptető rendszerek szervizelése, javítása, karbantartása (80%-ban Pest megye - 20%-ban országos)
  • Szoftverek telepítése, üzemeltetése, konfigurálása
Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Gyengeáramú vagy vagyonvédelmi rendszerek telepítésében vagy szervizelésében szerzett tapasztalat
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való gondolkozásra
  • Utazási hajlandóság

Mit kínál a cég?

  • Versenyképes, tapasztalatnak megfelelő javadalmazás
  • Készenléti díj
  • Túlóra elszámolás
  • Kiküldetési díj
  • Utazási hozzájárulás
  • Céges autó próbaidő után
  • Laptop, mobiltelefon
  • Biztos vállalati háttér
  • Családias munkakörnyezet

Munkavégzés Helye: Budapest, 16. kerület

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Autóipari, elektronikai alkatrészek gyártására és fejlesztésére szakosodott partnerünk részére keresünk Automatizálási technikus munkakörbe új kollégát 3 műszakos munkarendbe. Termékeiket a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Többéves tapasztalattal rendelkezel szervizelési, karbantartási munkakörben? Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő vállalat tagjaként, ahol változatos feladatok várnak? Lennél egy olyan csapat részese, akik elkötelezettek, hogy munkájukkal hatékonyan és színvonalasan támogassák az egészségügyet? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged! Ügyfelünk immár 15 éves múlttal rendelkező, egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több, mint napi 1500 tesztet tudnak elvégezni. Bővítés végett keresünk Szerviz csapatukba tapasztalt, precíz kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Parterünk egy ipari karbantartó, tisztító és fertőtlenítőszerek fejlesztésére, előállítására, forgalmazására és raktározására szakosodott magyar tulajdonú vállalat. 2006-os alapításuk óta folyamatosan, dinamikusan fejlődnek, növelve termékpalettájukat és piaci részesedésüket egyaránt. Csapatuk bővítésének következő lépéseként új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva