FELSŐVEZETÉK SZERELŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A VASÚTVILL KFT, közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata.
Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja.
Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Kft-nk azonnali belépéssel keres pályakezdő, vagy tanulni vágyó tapasztalt kollégákat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Előszerelési munka (tápvezeték húzás)
  • Oszlopszerelvényezés, gerendabeemelés, utánfeszítések, felerősítő vasak szerelése
  • Húzási munkák
  • Szabályozási munkák
  • Földelési munkák
  • Optikai kábel szerelési munkák
  • Alállomási rekonstrukciós munkáknál külső téri munkavégzés
Munkakör betöltésének feltételei:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Orvosi alkalmasság
  • Mobilitás
  • Munkakör betöltéséhez szükséges további szakmai tudás megszerzését biztosítjuk
Előnyként értékeljük:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Villanyszerelő vagy műszaki középfokú végzettség
Amit kínálunk:
  • Elérhető havi bruttó kereset: 500 000,-Ft
  • Évi 3 havi jutalom
  • Évi bruttó 350 000;-Ft cafeteria
  • Szállás, napi egyszeri melegétkezéssel
  • Hosszú távú és stabil munkalehetőség (határozatlan idejű munkaszerződéssel)
  • Továbbképzési lehetőség
  • Munkaruha
  • Családias, jó hangulatú légkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Jászberényi út 90. és kivonuláskor, az ország vasútvonalai mentén történő munkavégzés

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat SZERSZÁMKÉSZÍTŐ munkakörbe 3 műszakos munkarendbe. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Országos

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Azonnali belépéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Pest megye

Megbízónk egy svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházunkba keresünk új munkatársakat, akár azonnali kezdéssel, a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva