KONTROLLING MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk Közép-Kelet-Európa vezető biztonsági nyomdája.
Kontrolling csapatába keresünk új kollégát

pozícióba,

a cégcsoport gazdálkodásának, költséggazdálkodásának folyamatos ellenőrzésére és elemzésére.
Fő feladatok, kötelességek:
  • Havi rendszerességgel ellenőrzi az anyavállalat könyvelését, költséggazdálkodását, támaszkodik a vállalatirányítási rendszerre
  • Rendszeresen figyeli és elemzi az anyavállalat és a leányvállalatok éves tervének megvalósítását
  • Rendszeresen látogatja a belföldi és külföldi leányvállalatokat, felméri és felügyeli a náluk zajló gazdasági, folyamatokat, havi rendszerességgel elemzéseket készít a tevékenységükről
  • A felső vezetést rendszeresen támogatja üzleti döntések meghozatalában
  • Részt vesz a Társaság és a Csoport pénzügyi beszámolóinak, tőzsdei gyorsjelentéseinek és üzleti terveinek elkészítésében
  • Elkészíti, továbbfejleszti és ellenőrzi a Társaságra és a Csoportra vonatkozó havi kontrolling jelentéseket, havonta elemzést készít a csoportba tartozó vállalatok működéséről
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági (pénzügyi vagy számviteli) képesítés
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (biztos szóbeli és írásbeli kommunikáció szakmai nyelven)
  • Táblázatkezelői, szövegszerkesztői és prezentáció készítési ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
Előny:
  • 2-3 éves gazdasági tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Kollektív Szerződés kedvező feltételei
  • Szakmai tréning lehetőségek
  • Vállalatcsoport tevékenységére való rálátás anyavállalati szerepkörből
  • Összetartó, motivált környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest X. kerület
Amennyiben szeretnél csatlakozni hozzánk, a "JELENTKEZÉS" gombra kattintás után csatold az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Budapesti székhelyű, ingatlan adásvétellel, közvetítéssel, valamint felújítással foglalkozó partnerünk keres új munkatársat, bővülés miatt, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva