MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk több évtizedes nemzetközi és hazai piaci tapasztalattal rendelkező, Vas megyei gyártócég. Csapatába keresünk új munkatársat

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Üzemfenntartással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, hatóságokkal, egyéb partnerekkel
  • Szoros együttműködés a telephely karbantartásáért felelős vezető munkatársával
  • Termelésvezetők munkájának támogatása
  • Kapcsolódó adminisztratív és ad hoc jellegű feladatok ellátása
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat üzemeltetési területen és/vagy gyártó környezetben
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség, gyors és pontos munkavégzés
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Jelenléti bónusz
  • Nemzetközi környezetben szerzett szakmai rálátás, nemzetközi cégkultúra
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőség biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Vas megye

Ha fontos önnek, hogy egy természetes alapanyagokból dolgozó, környezetre nem ártalmas termékeket gyártó vállalatot erősítsen a munkájával, jelentkezzen az alábbi jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. A megnövekedett megrendelések miatt keresünk csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Gyártás, Termelés | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Szeretne szerves része lenni egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan bővülő vállalat fejlődésének? Szívesen dolgozna izgalmas projekteken, melyek során változatos technológiai scope biztosított? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, pályázza meg ezt a pozíciót! Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva