RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk vendéglátóipari és kereskedelmi berendezések, ipari konyhatechnológiai gépekkel és ipari hűtéstechnika forgalmazásával foglalkozik.
A cég Ausztriából, Hollandiából, Franciaországból, Törökországból, Lengyelországból, Olaszországból, Tajvanról és Kínából importálja termékeit. A feladatok elvégzését korszerű és modern eszközökkel segítik.

Csatlakozz most csapatukhoz

RAKTÁROS

pozícióba!

HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!

Feladatok:

  • Beszállító és gyártó partnerektől beérkező áruk minőségi és mennyiségi átvétele,
  • Az értékesített áruk kiadása a raktárból valamint a megrendelések alapján az áruk csoportosítása és szállításra történő össze-, illetve előkészítése,
  • A beérkező és kiszállítandó áruk targoncával, egyéb segédeszközzel, alkalmasint kézi erővel történő rakodása,
  • A telephelyi és raktári rend fenntartása,
  • Alkalmanként a cég által importált berendezések összeszerelése,
  • Alkalomszerűen szállítási és szerelési feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 1 év raktárosi tapasztalat,
  • Targoncavezetői gyakorlat,
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • Műszaki ismeret-, affinitás,
  • Legyél terhelhető, szorgalmas, alkalmazkodó és lojális,
  • Légy képes a csapatban történő munkavégzésre.

Előnyök:

  • Műszaki végzettség,
  • „C” kategóriás jogosítvány.

 Juttatások:

  • Bérezés: nettó 250.000 Ft.
  • Cafeteria + Éves bónusz / mozgóbér,
  • Stabil, megbízható munkahely, 100% bejelentett munkaviszony,
  • Céges üdülés, üdültetés,
  • Jó infrastruktúrával rendelkező munkakörülmények,
  • Munkaruha biztosítása,
  • Dinamikus és jól összeszokott csapat.

Munkarend: 1 műszakos munkarend hétfőtől - péntekig 8:00-17:00. - HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület - Örs vezér teréről könnyen megközelíthető.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Hajdú-Bihar megye

Partnerünk kelet-magyarországi élelmiszer nagykereskedelem, több mint 6.000 elégedett vevővel és közel 10.000 termékkel. Most bővülés miatt keres új munkatársat debreceni telephelyére.

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Pest megye

Megbízónk egy svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházunkba keresünk új munkatársakat, akár azonnali kezdéssel, a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Megbízónk egy svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházunkba keresünk új munkatársakat akár azonnali kezdéssel, a következő pozícióba: