HEAD CHEF

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Budapest belvárosának egyik ikonikus fine dining étterme és közösségi találkozóhelye, kötetlen hangulatú vendégtérrel, folyton megújuló étlappal. Számára keresünk

HEAD CHEF

pozícióba új munkatársat.

Milyen feladatok várnak az új munkatársra?
  • kreatív chef feladatok: új ételek és menük kreálása, bevezetése, receptúrák és alapanyagfogyás vezetése
  • az étterem működtetése: beszállítóknak rendelések összesítése, gazdaságos alapanyagbeszerzés, nagy forgalmú, magas vendégszámú á la carte bisztró működtetése, rendezvények konyhai lebonyolítása
  • munkaszervezés: konyhai csapat koordinálása, több egység egyidejű irányítása, kitelepüléses rendezvények kivitelezése, gazdaságos és környezettudatos munkaszervezés, HACCP rendszer betartása és betartatása
Partnerünk elvárásai leendő munkatársa felé:
  • szakács végzettség
  • minimum 2 éves vezetői tapasztalat (chef vagy chef helyettes pozíciókban), erős kommunikációs és vezetői készségek, kiemelkedő munkatervezési- és szervezési készség
  • minimum 3 éves szakács szakmai tapasztalat, gasztronómiai tájékozottság, széleslátókörűség és vendégközpontúság
Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:
  • mestervizsga
  • rendezvényi catering biztosításában szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk ajánl:
  • a pozícióhoz és felelősséghez illeszkedő jövedelem
  • étteremben fogyasztási keret
  • presztízsétterem vezetésével járó szakmai elismertség
  • szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés
  • igényes, modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye: Budapest belváros

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül magyar nyelvű önéletrajzzal!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Szeretnél egy nagy múltú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk új csapattagot keres az alábbi pozícióba: